,
Higiēnas produkti
Sazinies ar mums higiena@berendsen.lv

Higiēnas preces un serviss

Kā būtu, ja Jūsu uzņēmuma tualetes telpa vienmēr būtu tīra? Ja Jums nebūtu jāsatraucas par tās ietekmi uz vidi? Vai varat iedomāties tādu tualetes telpu, kuru ir tik viegli uzturēt tīru, ka samazinās laiks, ko darbinieki velta telpu uzkopšanai? Tādu, kurā vēsa, industriāla atmosfēra nomainīta pret siltu, funkcionālu un atraktīvu vidi.

 
 
 
 
Berendsen higiēnas serviss video
video icon

Berendsen higiēnas serviss video

Jaunais Berendsen higiēnas preču aprīkojums radīs īpaši patīkamu vidi. Atrodiet sev nepieciešamās higiēnas preces no Berendsen.

Ar jauno higiēnas preču aprīkojuma līniju Jums tiek garantēta tualetes telpa, kas ir higiēniska, funkcionāla, videi draudzīga un ekskluzīva. Berendsen higiēnas serviss - tā ir lieliska izvēle par labu cenu, kas nodrošinās tīru un sakoptu vidi ikvienā uzņēmumā.

Berendsen higiēnas serviss piedāvā jaunu pilnveidotu pilna servisa higiēnas aprīkojumu tualetes telpām – tā unikālais dizains un funkcionalitāte nodrošinās izcilus higiēnas apstākļus arī Jūsu uzņēmumā. Higiēnas aprīkojums izceļas ar efektīgu dizainu, kas iederas jebkurā telpā.

Aprīkojuma dizainu ir veidojusi Knud Holscher dizaina grupa – pasaulē pazīstamā zīmola Ifö izstrādātāja. Izvēlieties mūsdienīgas un stilīgas higiēnas preces.

Jaunais higiēnas aprīkojums – sākot ar putu ziepju dozatoru, tualetes papīra turētāju un kokvilnas dvieļa turētāju un beidzot pat ar īpašām Lady Care higiēnas tvertnēm – sniedz visplašākās tualetes telpu labiekārtošanas iespējas. Iegādājieties savam uzņēmumam nepieciešamos un piemērotos higiēnas produktus izdevīgi!

Vairākiem izstrādājumiem ir sensors, lai tiem nebūtu jāpieskaras un tiktu ievēroti augstākie higiēnas standarti. Pielāgojiet higiēnas preces telpu interjeram, jo Berendsen piedāvātās higiēnas preces pieejamas 7 dažādos krāsu toņos. Turklāt, rūpējoties par klientu labsajūtu, izstrādājumiem ir īpaša patentēta antibakteriāla virsma. Kvalitatīvā un krāsainā struktūra produktiem piešķir ekskluzīvu un patīkamu izskatu, kā arī tie ir ļoti patīkami pēc taustes.

Ja Jums ir ieinteresējis šis piedāvājums un vēlaties sarunāt tikšanos ar profesionālu Berendsen konsultantu, lūdzu, zvaniet 675 000 76 vai rakstiet higiena@berendsen.lv

UZMANĪBU!

Higiēnas produktu noma un serviss tiek piedāvāts šādās pilsētās un novadu centros: Rīgā, Aizkrauklē, Ādažos, Carnikavā, Cēsīs, Dobelē, Ikšķilē, Inčukalnā, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Koknesē, Ķekavā, Liepājā, Mārupē, Ogrē, Olainē, Ozolniekos, Salaspilī, Saldū, Saulkrastos, Siguldā, Smiltenē, Tukumā, Valmierā, Vangažos, Ventspilī.

 

 

Pārējie Berendsen produkti

http://www.berendsen.lv/paklaju-serviss
http://www.berendsen.lv/paklaju-serviss
Paklāju produkti

Paklāju produkti

Lasīt vairāk
http://www.berendsen.lv/logo-paklaji
http://www.berendsen.lv/logo-paklaji
Logo paklāji

Logo paklāji

Lasīt vairāk
http://www.berendsen.lv/virtuves-dvielu-serviss
http://www.berendsen.lv/virtuves-dvielu-serviss
Virtuves dvieļi

Virtuves dvieļi

Lasīt vairāk