,
Higiēnas produkti
Sazinies ar mums higiena@berendsen.lv
,
Higiēnas produkti
Sazinies ar mums

Asu priekšmetu konteiners

Asu priekšmetu savākšanas konteiners paredzēts medicīnisko atkritumu savākšanai – izlietotas šļirces, adatas, u.c. Asi priekšmeti tiek uzskatīti par bīstamiem, jo tie var izraisīt infekciju un slimību izplatīšanos.

Medicīniskie atkritumi tiek iemesti konteinerā nepieskaroties konteinera ārpusei. Mūsu servisa pārstāvji var droši izņemt konteinera iekšpusi ar atkritumiem nenonākot kontaktā ar bīstamajiem izstrādājumiem. Visi medicīniskie atkritumi tiks utilizēti atbilstoši Latvijas likumdošanai.

Turētāja iekšpusē atrodas 1 litra  konteiners. Turētājs ir aizslēdzams un tam lietojama Berendsen sērijas atslēga. Turētājs ražots no tērauda izturībai un drošībai, kā arī pieejams visās Berendsen krāsās un ir ar antibakteriālu pārklājumu.

 

Statistika par diabēta slimniekiem

Jaunākie Starptautiskās diabēta dati liecina, ka 220 miljoni cilvēku visā pasaulē slimo ar diabētu, un joprojām tiek prognozēts slimnieku skaita pieaugums - līdz 2030. gadam tas varētu pat divkāršoties. Vismaz 50 % cilvēku, kuriem jau ir cukura diabēts, vēl nemaz par to nezina. Tādēļ ir nepieciešami informatīvi pasākumi, lai pievērstu cilvēku uzmanību šai slimībai, vēršot akcentu uz agrīnu diagnostiku un profilaksi. Latvijas Diabēta Federācija ziņo, ka Latvijā ar cukura diabētu slimo vairāk kā 64 000 cilvēku!

Pašlaik nav izstrādāta cita droša sistēma kā atbrīvoties no medicīnas atkritumiem. Priekš diabēta slimniekiem sarežģīts jautājums ir kā droši atbrīvoties no adatām.

Mūsu klientu vidū ir arī tetovēšanas un pīrsingu saloni, kuriem arī ir nepieciešams atbrīvoties no izlietotajām adatām.

 

Jūsu ieguvumi, lietojot šo produktu:

  • Padara Jūsu tualetes telpas drošas un patīkamas darbiniekiem un apmeklētājiem! Ar mūsu konteineru jums nav jāuztraucas ka jūsu darbinieki vai apkopēji varētu savainoties ar izmestajām adatām vai asajiem priekšmetiem.
  • Jūs rīkojaties atbildīgi un rūpīgi. Statistika liecina ka pašlaik pasaulē ar diabētu slimo 285 mlj pieaugušo (ap 6,5 % no visiem iedzīvotājiem) un tuvākajā nākotnē slimnieku skaits draud palielināties līdz 439 mlj.
  • Spodriniet savu zīmolu. Asu priekšmetu konteiners ar diskrētu dizianu liecinās par to kā rūpējaties par saviem darbiniekiem, apmeklētājiem un apkalpojošo personālu.

 

Berendsen higiēnas produkti

http://www.berendsen.lv/higiena-3d
http://www.berendsen.lv/higiena-3d
Higiēnas produkti 3D

Higiēnas produkti 3D

Apskatīt
http://www.berendsen.lv/higienas-produkti
http://www.berendsen.lv/higienas-produkti
Pārējie produkti

Pārējie produkti

Apskatīt