Back

Kokvilnas paklāji mitruma savākšanai

07 May 2013

Kokvilnas paklāji mitruma savākšanai

Kokvilnas paklāji mitruma savākšanai

Vai esat kādreiz iegājis kāda uzņēmuma telpās, veikalā vai kafejnīcā lietus vai slapja sniega laikā un pievērsis uzmanību grīdai? Bieži tā ir slapja un slidena, tāpēc pa to staigāt var būt ne tikai nepatīkami, bet arī bīstami.

 

Situācija parasti ir daudz labāka telpās, kur pie ieejas durvīm ir novietos paklājs. Kokvilnas paklāji mitruma savākšanai no A/S Berendsen Tekstila Serviss palīdzēs parūpēties par to, lai jūsu uzņēmuma telpas vienmēr būtu tīras un drošas.
 

Ar kokvilnas paklājiem:

  • Telpas būs tīrākas;
  • Grīdas kalpos ilgāk;
  • Samazināsies kopējās izmaksas.


Kokvilnas paklāji mitruma savākšanai ir vienkāršākais un ērtākais līdzeklis. Pateicoties tiem, jums uzņēmuma telpas būs jātīra retāk un grīdas kalpos ilgāk. Padomājiet par to, cik grūti ir panākt, lai uzņēmuma telpas būtu tīras un sausas lietus vai slapja sniega laikā. Jums nekad nav gadījies ieiet veikalā lietus laikā un pamanīt, ka grīdas ir slapjas, netīras un slidenas, neskatoties uz to, ka tās nepārtraukti tiek uzkoptas? Ar kokvilnas paklājiem jūs varat izvairīties no šādas situācijas jūsu uzņēmumā.


Kokvilnas paklāja mitruma savākšanai spēj uzsūkt līdz pat piecām reizēm vairāk mitruma nekā paši sver. Tas nozīmē, ka pēc katra apmeklētāja nebūs vajadzības uzslaucīt grīdas, arī jāmazgā tās būs retāk. Tā kā grīdas būs sausākas un tās retāk būs nepieciešams mazgāt ar spēcīgiem tīrīšanas līdzekļiem, grīdas kalpos ilgāk.


Tā kā papildus paklāju nomai ir pieejams arī paklāju serviss, jūsu ikdiena būs vienkāršāka un jūs varēsiet ietaupīt savu laiku, enerģiju un resursus. Jums nebūs jāuztraucas par kokvilnas paklāju piegādi, nomaiņu, tīrīšanu un apstrādi ar speciāliem līdzekļiem, jo jūsu vietā to darīs apmācīti speciālisti. Tas nozīmē, ka jūsu uzņēmumā vienmēr būs tīri, labā stāvoklī esoši kokvilnas paklāji.


Paklāju servisa izmantošana palīdzēs ietaupīt jūsu uzņēmuma līdzekļus. Eiropas Tekstila servisa asociācija vienā no saviem pētījumiem ir noskaidrojusi, ka paklāju servisa izmantošana palīdz ietaupīt līdz pat 14 procentus no līdzekļiem, kas nepieciešami saimniecisko izdevumu segšanai.


,
Mūsu kontakti
Sazinies ar mums info@berendsen.lv
http://www.berendsen.lv/higiena-3d
http://www.berendsen.lv/higiena-3d
Higiēnas produkti 3D

Higiēnas produkti 3D

Apskatīt