Ārpakalpojumu izmantošana ir saprātīga izvēle

Kāpēc izvēlēties ārpakalpojumu?

Ja uzņēmums izvēlas izmantot ārpakalpojumu saistībā ar darba apģērba tīrīšanu un higiēnu, tas ir gudrs biznesa lēmums. Ārpakalpojumu sniegtā palīdzība izmantošana ļauj ieekonomēt laiku, uzglabāšanas vietu, efektīvāk izmantot darbaspēku, ietaupīt līdzekļus un optimāli izmantot resursus, tādējādi uzmanību var pilnībā veltīt uzņēmuma izaugsmei, nevis laikietilpīgai darba apģērba loģistikai.

Mierīgāks prāts

Mēs uzņemamies visas rūpes par mūsu klientu darba apģērbiem, to higiēnas un tīrīšanas risinājumiem. Klienti var justies droši, ka viņu tekstilapģērbi vienmēr būs pa rokai, kad tie būs nepieciešami, tur, kur tie nepieciešami un tādā stāvoklī, kādā tie nepieciešami — pienācīgi aprūpēti un svaigi izmazgāti. Mūsu 45 000 darbinieku lielā komanda gādā, lai mūsu solījumi tiktu pildīti ar vislielāko atdevi.

Kvalitāte, kas pārsniedz standartu prasības

Daudziem no mūsu klientiem ir nepieciešami darba apģērbu un to kopšanas risinājumi, kas atbilst starptautisko higiēnas noteikumu prasībām. Mēs darām vairāk, nekā minimumu, ko pieprasa standarti: mēs tiecamies tos pārsniegt, dāvājot saviem klientiem sirdsmieru par to, ka to nozarēm noteiktās prasības tiks pilnībā apmierinātas — tādējādi radot vēl tīrāku un drošāku vidi.

Lielāka kontrole

Mēs esam kopsolī ar inovācijām. Mūsu mikroshēmu tehnoloģija ļauj izsekot mūsu klientu apģērbu. Mēs zinām, kur tie atrodas un cik bieži tiek izmantoti, kur tie tiek valkāti, cik labi par tiem rūpējas, kā arī to, kad tie pēdējo reizi tika tīrīti. Šī viedā tehnoloģija ļauj optimizēt un pielāgot mūsu risinājumus mūsu klientu uzņēmējdarbības reālajai situācijai. Labāka kontrole bieži vien nozīmē arī zemākas izmaksas.

Samazināta ietekme uz vidi

Mēs ļoti nopietni izturamies pret mūsu radīto ietekmi uz vidi — ar tik par lielu rūpību kā pret saviem klientiem. Klienti zina, ka sadarbojoties ar mums viņu uzņēmējdarbība nepārtraukti iegūs efektivitātes ietaupījumu, kas galu galā nozīmē zemākas izmaksas un mazāku ietekmi uz vidi. Mēs pastāvīgi sadarbojamies ar saviem piegādātājiem un klientiem, lai apzinātu novitātes, kas ļautu vēl vairāk mazināt ietekmi uz vidi, uzlabot kvalitāti un procesa efektivitāti.

Uzlabots uzņēmuma koptēls

Ikviena saskarsme starp jūsu uzņēmumu un tā klientiem viņu acīs uzlabos jūsu tēlu. Tāpēc mēs paši savā uzņēmumā izstrādājam un radām zīmolu apģērbus un personificētus risinājumus mūsu klientiem — sākot ar formastērpiem un beidzot ar sīkiem elementiem. Mēs spējam par pieejamu cenu nodrošināt visaugstāko kvalitāti, uzlabojot klientu zīmolu tēlu.

Textile outsourcing.jpg

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!