Neilona paklājs

Neilona paklājs Jūsu grīdu tīrībai

Mūsu klasiskais neilona maināmais paklājs sastāv no stingri savītas neilona šķiedras, kas lieliski noberž sausos netīrumus un dubļus no apavu zolēm un rada tīrāku un drošāku vidi telpās. Netīrumi tiek absorbēti dziļi pie neilona paklāja pamatnes, tādējādi apmeklētāji, kas iet pāri paklājam, neienes netīrumus dziļāk telpās.

  • Efektīvi aiztur līdz pat 70 % putekļu, smilšu un citus netīrumus, nodrošinot augstāku tīrību Jūsu telpās.
  • Šis paklājs spēj absorbēt 2-3 vairāk sauso un slapjo netīrumu nekā tas sver.
  • Aizsargā grīdas no nodiluma.
  • Pieejamie standarta izmēri (cm): 60x85, 85x110, 85x150, 115x200, 85x240, 115x300, 150x240. Iespējams izgatavot paklāju arī pēc individuāla izmēra un formas.
  • Pieejamās krāsas: tumši pelēka, zeltaini brūna, koši sarkana un tumši sarkana.
Nylon mat bakery

Neilona paklājs dažādu netīrumu absorbēšanai

Maināmais neilona paklājs ir efektīvs līdzeklis, kā uzturēt tīras un sausas grīdas, kā arī paildzināt grīdas segumu kalpošanas laiku. Lai nodrošinātu nevainojamu telpu tīrību, maināmo paklāju noma ir lielisks palīgs kā ziemā, tā arī vasarā. Jums nav jāraizējas par tādiem praktiskiem jautājumiem kā paklāja mazgāšana un tā uzturēšana labā stāvoklī, jo mēs to izdarīsim Jūsu vietā.

Maināmie paklāji grīdu aizsardzībai pret netīrumiem un nodilumu

Kombinējot neilona paklāju kopā ar gumijas paklāju - skreiperi, Jūs sasniegsiet vēl efektīvāku rezultātu netīrumu aizturēšanai jau pie ieejas telpās.
Gumijas paklāju vislabāk noklāt pirms maināmā neilona, kokvilnas vai mikrošķiedras paklāja. Parasti tas tiek novietots vējtverī vai pie ieejas. Izvēloties paklāju servisu, Jūsu ieguvums būs paklāju regulāra nomaiņa pret tīriem, tie vienmēr būs darba kārtībā un efektīvi pildīs savas funkcijas - netīrumu absorbēšanu un grīdu aizsardzību pret nodilumu.

GUMIJAS PAKLĀJS - SKREIPERIS
Scraper- rubber mat

Biežāk uzdotie jautājumi

Ar prieku Jums palīdzēsim.

Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu pārstāvis. Visi lauki ir aizpildāmi obligāti.

Vai esat mūsu klients?

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!