Mikrošķiedras paklājs

Efektīvākais paklājs sauso un slapjo netīrumu absorbēšanai jebkuros laikapstākļos

Efektīvākais paklājs pasaulē! Pateicoties tā šķiedras sastāvam un unikālajai “UltraGrip” gumijas pamatnei, šis paklājs nodrošina nepārspējamu netīrumu absorbēšanu. Paklājs ar lielisku spēju absorbēt kā sausos, tā slapjos netīrumus jebkuros laikapstākļos. "Elis" jaunais mikrošķiedras paklājs apvieno neilona un kokvilnas paklāju labākās īpašības, sniedzot vēl lielāku efektivitāti Jūsu telpu tīrību nodrošināšanā.

Vienlīdz labi aiztur kā sausos netīrumus, tā arī mitrumu

"Elis" mikrošķiedras paklājs ir revolucionārs izgudrojums profesionālu maināmo paklāju tirgū. Tā sastāvā ir 50% stingras un izturīgas „Phoenix” neilona šķiedras, kas efektīvi noberž sausos netīrumus un dubļus no apavu zolēm. Otrus 50% veido mikrošķiedras, kas lieliski uzsūc mitrumu. Vērts uzsvērt, ka mikrošķiedras pavedieni ir 16 reizes tievāki nekā cilvēka mati, līdz ar to tie spēj uzsūkt līdz pat 20% vairāk ūdens nekā cita veida šķiedras, piemēram, kokvilnas. Šie paklāji aiztur līdz pat 92% netīrumu. "Elis" ir vienīgais Latvijā, kas piedāvā mikrošķiedras paklāju nomu un servisu.

MicroTech restaurant
MicroTech surface

Pretslīdes paklājs

Mikrošķiedras paklājs ir īsts pretslīdes paklājs. Šī paklāja gumijas pamatnes īpašais rievotais raksts ir izstrādās tā, lai novirzītu ūdeni caur rievām prom no paklāja apakšas. Šis risinājums ļauj labāk noturēt paklāju attiecīgajā vietā uz grīdas seguma pat tad, ja ir daudz apmeklētāju. Izmantojot tādu pretslīdes paklāju kā mikrošķiedras, Jūs varat būt pārliecināti par drošību.

  • Lieliska spēja absorbēt kā sausos, tā slapjos netīrumus.
  • Paklāja “UltraGrip” gumijas rievotā pamatne, ļauj labāk to noturēt attiecīgajā vietā uz grīdas virsmas.
  • Pateicoties tā struktūrai, šī veida paklājs izžūst daudz ātrāk nekā neilona vai kokvilnas un spēj pildīt savas funkcijas ilgāk un efektīvāk.
  • Pieejams gaumīgā daudzveidīgi pelēkā tonī, kas lieliski noslēpj sevī sāls pēdas ziemas sezonā un smiltis, putekļus vasaras sezonā.
  • Pieejamie izmēri (cm): 85x150, 115x200. Iespēja izgatavot mikrošķiedras paklāju arī pēc individuāla izmēra un formas.
MicroTech against water and dirt

Ar prieku Jums palīdzēsim.

Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu pārstāvis. Visi lauki ir aizpildāmi obligāti.

Vai esat mūsu klients?

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!