Logo paklājs

Uzmanības piesaistīšana un reklāma Jūsu uzņēmumam

Šāda veida maināmais paklājs efektīvi piesaista uzmanību un palīdz Jums reprezentēt savu uzņēmumu klientiem un viesiem. Radiet pievilcīgu izskatu Jūsu telpām, tajā pašā laikā reklamējiet savu uzņēmumu, produkciju vai pakalpojumu. Lai to īstenotu, izmantojiet logo paklāju ar Jūsu individuāli radītu dizainu. Pievienotā vērtība būs "Elis" paklāju serviss, kas nodrošinās to, ka Jūsu logo paklājs vienmēr izskatīsies nevainojami.

Maināmais paklājs, kas veidots tieši Jums

Izvēloties logo paklāju, Jūs varat brīvi izlemt, kādu attēlu vai tekstu uz tā drukāt. Tas var būt gan Jūsu uzņēmuma logotips, gan attēls, gan uzruna, gan norādes, drošības zīmes, sveiciena vai pateicības teksts u.tml. Unikālais ražošanas process ļauj mums atveidot uz paklāja sīkas detaļas, krāsu pārejas, pat īstu fotogrāfiju augstā izšķirtspējā. Pateicoties plašajai krāsu paletei, Jūs noteikti atradīsiet vispiemērotākos krāsu toņus tieši Jūsu logotipam, izvēlētajam attēlam vai tekstam, ko vēlaties drukāt uz paklāja.

Berendsen Logo Mats 3

  • Lielisks risinājums, lai piesaistītu apmeklētāju un potenciālo klientu uzmanību un papildinātu interjeru.
  • Iespēja oriģinālā veidā atšķirties no pārējiem, pārsteigt un būt atmiņā paliekošiem.
  • Izvēles iespējas no vairāk nekā 150 krāsām, lai radītu Jūsu uzņēmumam individuālu paklāja dizainu.
  • Logo paklājs pilda arī maināmā paklāja funkciju, aizturot netīrumus, jo izgatavots no klasiskās neilona šķiedras.
  • Plašas logo paklāju izmēru un formu iespējas.

Uzmanību piesaistošs elements

Logo paklāji pavisam noteikti piesaistīs Jūsu uzņēmuma klientu, viesu un darbinieku uzmanību. Tai pat laikā tie joprojām pilnvērtīgi veiks profesionālu maināmo paklāju funkcijas, savācot netīrumus un aizsargājot grīdas segumu no nodiluma. Jums nav jāuztraucas par praktiskajiem jautājumiem, kas attiecas uz logo paklāju mazgāšanu un to, kā saglabāt Jūsu logo paklāju labā stāvoklī, jo mēs par to parūpēsimies Jūsu vietā. Mūsu logo paklāji ir noturīgi pret UV stariem vairāku gadu garumā, tāpēc krāsas saglabājas tikpat skaistas kā paklāja izgatavošanas dienā.

logo mat

Biežāk uzdotie jautājumi

Ar prieku Jums palīdzēsim.

Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu pārstāvis. Visi lauki ir aizpildāmi obligāti.

Vai esat mūsu klients?

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!