Kokvilnas paklājs

Kokvilnas paklājs mitrām un slidenām grīdām

Ar mūsu kokvilnas paklājiem Jūs varat būt pārliecināti, ka grīdas būs drošas, sausas un tīras. Šī veida paklāji ir īpaši piemēroti ieejas zonās mitruma absorbēšanai lietus vai sniega laikā, kā arī vietās, kur var tikt nejauši izliets ūdens vai uzkrāties cita veida mitrums, piemēram, izlietņu un ūdens krānu tuvumā. Dienu no dienas mūsu kokvilnas paklājs aizsargās Jūsu grīdas no netīrumiem un mitruma. Tas ne tikai aizsargās Jūsu telpu grīdas segumu, bet arī palīdzēs novērst bīstamas situācijas, kurās cilvēki var paslīdēt, nokrist un gūt traumas.

Vienmēr sausa grīda

"Elis" kokvilnas maināmais paklājs veidots no dabīgas kokvilnas šķiedras, un ir efektīvākais risinājums mitruma absorbēšanai. Kokvilnas paklājs spēj absorbēt vidēji 5 litrus ūdens uz vienu kvadrātmetru. Tas palīdz uzturēt sausas un tīras tās vietas, kurās nokļūst daudz ūdens, sniegs un dubļi.

Wet shoes on mat Editorial

Efektīvi aiztur līdz pat 80 % ūdens un slapjo netīrumu, nodrošinot augstāku tīrību Jūsu telpās.

  • Šis paklājs spēj absorbēt līdz pat 5 reizēm vairāk ūdens nekā tas sver.
  • Paklājs veidots no kokvilnas šķiedras, kas nodrošina Jūsu grīdas tīras, sausas un drošas.
  • Pieejamās krāsas: pelēka un brūna.
  • Plašs standarta izmēru klāsts (cm): 85x150, 115x200, 85x240, 150x240.
  • Iespēja izgatavot kokvilnas paklāju arī pēc individuāliem izmēriem un formas.

Kokvilnas paklājs kombinācijā ar gumijas paklāju - skreiperi efektīvākai grīdu aizsardzībai.

Novietojot skreiperi pirms kokvilnas paklāja, Jūs iegūsiet pilnu risinājumu tīru telpu nodrošināšanai. Skreiperis savāks raupjos gružus, piem., smiltis un citus gružus, savukārt kokvilnas paklājs lieliski uzsūks mitrumu. Izvēloties šo risinājumu, Jūs ieekonomēsiet savu laiku un līdzekļus tīru telpu nodrošināšanai, kā arī grīdas seguma atjaunošanai.

GUMIJAS PAKLĀJS - SKREIPERIS
Scraper image in cotton mat page 1

Biežāk uzdotie jautājumi

Ar prieku Jums palīdzēsim.

Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu pārstāvis. Visi lauki ir aizpildāmi obligāti.

Vai esat mūsu klients?

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!