Gumijas paklājs - skreiperis

Gumijas paklājs raupjo gružu savākšanai!

Mūsu gumijas paklājs - skreiperis ir lielisks risinājums pie ēku ieejām vai vējtveros, nodrošinot raupjo gružu savākšanu, lai netīrumi nenonāk iekštelpās.

"Elis" gumijas maināmais paklājs jeb skreiperis sastāv no augstvērtīgas 100 % nitrila gumijas un ir izturīgs jebkuros laikapstākļos. Rievotais paklāja protektors lieliski noberž smilts, grants, māla, sniega u.c. netīrumus no apavu zolēm. Paklājam apkārt ir paaugstināta maliņa, līdz ar to skreiperis ir kā vannīte, kurš sakrāj sevī mitrumu un citus netīrumus, neļaujot tiem nokļūt uz grīdas. Šis paklājs ir ērti kopjams starp maiņas reizēm.

Berendsen Gumijas Paklājs
Rubber Scraper USP Bullet

Gumijas paklāja atrašanās vieta telpās

Lietojams pie ieejas telpās, vējtveros, pat ārpusē, ja lievenim ir jumtiņš. Skreiperis ir pirmais paklājs, aiz kura pēc tam novieto maināmo paklāju ar neilona, kokvilnas šķiedru vai mikrošķiedru. Skreiperi var novietot arī dziļāk telpās starp dažādām zonām, kur tas pilda barjeras funkciju starp tīru un mazāk tīru vidi, piemēram, birojs un ražotne u. tml.

  • Pateicoties 100 % nitrila gumijas sastāvam, šis paklājs ir paredzēts lietošanai ne tikai iekštelpās, bet arī laukā.
  • Rievotais gumijas protektors efektīvi noberž raupjos netīrumus no apavu zolēm.
  • Pieejamā krāsa: melna
  • Pieejamie izmēri (cm): 85x140, 115x180
Scraper image in cotton mat page 1
Cotton USP Bullet

Komplekss risinājums — kombinējiet ar kokvilnas,mikrošķiedras vai neilona maināmo paklāju

Gumijas āra paklājs nodrošina tīrību un atstāj netīrumus aiz durvīm. Ārpusē pie ieejas durvīm vai vējtverī novietots skreiperis ir piemērots risinājums, ja vēlaties aizturēt abrazīvos netīrumus, lietusūdeni un sniegu jau pie pašas ieejas telpās. Novietojot aiz tā papildus, piemēram, kokvilnas paklāju jūs iegūsiet kompleksu risinājumu, kas nodrošinās vēl augstāku tīrības standartu Jūsu telpās. Grīda būs kārtīga un tīra, turklāt Jūs ietaupīsiet laiku un naudu, samazinot tīrīšanas izmaksas un grīdas seguma maiņas nepieciešamību.

UZZINĀT VAIRĀK

Biežāk uzdotie jautājumi

Ar prieku Jums palīdzēsim.

Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu pārstāvis. Visi lauki ir aizpildāmi obligāti.

Vai esat mūsu klients?

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!