Gaisa atsvaidzinātājs

Gaisa atsvaidzinātājs

"Elis" gaisa atsvaidzinātājs likvidē smakas un nodrošina patīkamu smaržu tualetes telpā visas dienas garumā. Atšķirībā no citām gaisa atsvaidzinātāju sistēmām, mūsu gaisa atsvaidzinātāji neizplata gaisā sīkas, nepatīkamas kristāliskas daļiņas. Tā vietā aromāts izplatās gaisā pakāpeniski bez aerosolu un dažādu mehānismu lietošanas. Atšķirībā no citiem gaisa atsvaidzinātājiem, "Elis" gaisa atsvaidzinātājs neveic smaku maskēšanu. Tas padara smakas neitrālas. Tādēļ Jūsu tualetes telpa smaržos jauki pat dienas beigās. Atsvaidzinātāja darbības pamatā ir neliels patentēts siltumelements, kas nesatur smagos metālus, savukārt aromāts nesatur pazīstamos alergēnus.

Dažādi aromātu veidi

"Elis" piedāvājumā ir astoņi gaisa atsvaidzinātāja aromāta veidi – piparmētra, citruss, spa, kristāla vēsma, jūras dzestrums, augļu mix, ābols ar kanēli, citruss ar mango. Pēc kāda laika, kad esat pieraduši pie esošā gaisa atsvaidzinātāja aromāta un vēlaties to pamainīt, Jūs to droši varat darīt. Informējiet mūs un nākamajā piegādē mūsu servisa cilvēks veiks aromāta nomaiņu. Ir pieejama arī uzlabotā atsvaidzinātāja versija tualetes telpām ar lielu platību, kur ir nepieciešama lielāka jauda, lai nodrošinātu aromātu visā telpā.

  • Nemainīgi spēcīgs aromāts visā 60 dienu ilgajā atsvaidzinātāja lietošanas periodā.
  • Videi draudzīgs risinājums, kura darbības pamatā ir patentēts siltumelments.
  • Elegants dizains, kas nodrošina Jūsu individuālas vajadzības.
  • Servisa līgums nosaka, ka atsvaidzinātājs vienmēr ir uzpildīts.
  • Uzlabotā atsvaidzinātāja versija tualetes telpām ar lielu platību.
  • Izmērs (mm): 155 x 95 x 85; 180 x 120 x 80 (PLUS)

Ar prieku Jums palīdzēsim.

Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu pārstāvis. Visi lauki ir aizpildāmi obligāti.

Vai esat mūsu klients?

Iespējams, Jums varētu būt interese arī par...

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!