Higiēnas aprīkojums

Elegants dizains apvienots ar lielisku servisu

Ar „Elis” aprīkojumu labierīcībām varēsiet vienkārši un ērti saglabāt savu darba vidi higiēniski tīru un Jūsu darbiniekiem drošu. Izvēlieties Jums nepieciešamo risinājumu no mūsu plašā un lietotājiem draudzīgā produktu klāsta! Izvēlieties arī kādu no 8 krāsām kā dizaina elementu Jūsu labierīcībās un mēs nodrošināsim higiēnas aprīkojuma piegādi un montāžu. Mūsu šoferi ne tikai piegādās uzpildes materiālus, bet arī veiks pilna servisa uzpildes produktu nomaiņu.

Laipni lūgti mūsdienīga dizaina labierīcībās.

„Knud Holscher Design” ir godalgots dizaina uzņēmums, kurš mums ir palīdzējis radīt šo pievilcīgo un krāsaino higiēnas aprīkojuma līniju labierīcībām. Higiēnas produktu sērija, kas dod Jums iespēju skaidri parādīt sava uzņēmuma imidžu Jūsu darbiniekiem, klientiem un viesiem pat Jūsu labierīcībās.

Krāsainā higiēnas produktu sērija labierīcībām

Nodrošinam kvalitātes kontroli

Dienu pēc dienas, stundu pēc stundas

08:00

Jūsu ieguvumi, izmantojot “Elis” putu ziepju dozatoru:

Putu ziepju dozators ar sensoru ir viens no “Elis” higiēnas servisa produktiem, kas apvieno elegantu dizainu un funkcionalitāti. Kad dozatora sensors fiksē zem tā plaukstu, tajā automātiski tiek iespiests tieši 0.4 ml putu ziepju. Ar to pilnībā pietiek, lai nomazgātu rokas, turklāt putu ziepes ir ātri un viegli noskalojamas. “Elis” putu ziepes ir efektīvas cīņā ar netīrumiem un baktērijām, bet saudzīgas roku ādai, padarot to maigu. “Elis” putu ziepes pietiks ilgam laikam, jo tas ir daudz ekonomiskāks risinājums, salīdzinot ar šķidrajām ziepēm.

  Higiēnas preču turētājus piedāvājam šādās krāsās:

  krasu palete higienas precu turetaji

  Kādu dizainu un krāsu Jūs vēlaties savās labierīcībās?

  Jums ir pieejamas astoņas krāsas, no kurām izvēlēties un kombinēt. Mūsu piedāvājumā ir arī vairāk nekā desmit dažādi higiēnas produkti, tas nozīmē, ka mēs varam Jums garantēt pilnīgu brīvību ideālu labierīcību aprīkošanā gan Jūsu darbiniekiem, gan klientiem un viesiem.

  Virtual Washroom LV

  Apskatiet mūsu virtuālās labierīcības!

  Izvēlieties produktus, kas Jums ir piemēroti. Izvēlieties mīļāko krāsu un ļaujiet sava uzņēmuma noskaņai parādīties Jūsu labierīcībās!

  ATVĒRT
  ServicecycleWashroomLatvia

  Izcils higiēnas līmenis. Augstas klases serviss.

  • Garantēta uzpildes materiālu piegāde līdz Jūsu durvīm.
  • Nav nepieciešams pasūtīt uzpildes materiālus, jo mēs par to rūpējamies.
  • Jūs maksājat tikai par izmantoto uzpildes materiālu daudzumu.

  Ar prieku Jums palīdzēsim.

  Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu pārstāvis. Visi lauki ir aizpildāmi obligāti.

  Vai esat mūsu klients?

  Iespējams, jums varētu interesēt arī...

  Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!