Īpaši pielāgots apģērbs pārtikas un dzērienu ražošanas uzņēmumu vajadzībām

Uzlabota higiēnas kontrole, pateicoties pilna servisa risinājumam

Pārtikas un dzērienu nozarē nemitīgi aug higiēnas prasības. Taču nereti šīs prasības un dažādie drošības standarti darba devējos rada apjukumu par to, kādu apģērbu izvēlēties. Jūs, iespējams, vēlētos uzzināt, ka jums ir darba apģērba partneris, kas visu padarītu vieglāk! „Berendsen - Elis” uzņēmumā mums ir daudzu gadu uzkrāta pieredze, analizējot higiēnas prasības, kā arī izstrādājot apģērbus, kuri aizsargā gan jūsu darbiniekus, gan produktu.

Jaunā pārtikas rūpniecības darba apģērbu kolekcija "Food Industry".

Tā apvieno iepriekšējās kolekcijas augsti novērtēto dizainu un īpašības ar aktuālajām tirgus prasībām (atbilst pārtikas rūpniecības darba apģērbu standarta DIN10524 rekomendācijām)

Neko neatstājiet nejaušībai!

Mēs uzņēmumā „Berendsen - Elis” esam guvuši dziļāku ieskatu pārtikas un dzērienu nozares standartu un prasību attīstībā, kas nozīmē to, ka varam palīdzēt jūsu uzņēmumam izstrādāt ģērbšanās kodeksu, kas būs gan funkcionāls, gan arī higiēnas prasībām atbilstošs. Tāpat arī mēs nodrošināsim atbilstību valsts un starptautiskajiem standartiem.

Izprotiet risku līmeni

Mūsu „FoodSafety” apģērbu klāsts jums piedāvā skaidri saprotamu krāsu zonējumi sistēmu, lai jūs un jūsu darbinieki vienmēr zinātu, vai viņi valkā pareizo apģērbu pareizajā vietā. Šis apģērbs ir optimāls gadījumos, kad darbiniekiem ir aizliegts piekļūt darba zonām bez īpašas atļaujas, piemēram, vietās, kur ir ļoti augsts pārtikas produktu piesārņošanas risks, vai arī ir jānodrošina ļoti augstas higiēnas prasības.

Izmantojiet darba apģērbu jaunākās tehnoloģiskās iespējas

Mūsu inovatīvā darba apģērbu “izsekošanas” tehnoloģija jums ļauj sekot līdzi ikvienam kombinezonam, kas nozīmē to, ja jūs vienmēr zināsiet, vai darbinieki regulāri maina darba tērpus un atgriež tos, kad tas nepieciešams. Visus datus var viegli dokumentēt reglamentējošo prasību izpildei.

Empower your data with smart garments.jpg
Outsourcing hero

Kāpēc izvēlēties ārpakalpojuma sniedzēju?

Ja uzņēmums izvēlas izmantot ārpakalpojumu saistībā ar darba apģērba tīrīšanu un higiēnu, tas ir gudrs biznesa lēmums. Ārpakalpojumu sniegtās palīdzība ļauj ieekonomēt laiku, vietu, efektīvāk izmantot darbaspēku, ietaupīt līdzekļus un optimāli izmantot resursus, tādējādi uzmanību var pilnībā veltīt uzņēmuma izaugsmei, nevis laikietilpīgai darba apģērba loģistikai. Mums ir vairāk nekā 100 gadu pieredze tekstilmateriālu profesionālas tīrīšanas jomā, lai nodrošinātu, ka apģērbi jūsu uzņēmumā atgriežas ar pienācīgu aizsardzības līmeni.

Uzzināt vairāk

Kāpēc lielākie uzņēmumi visā Eiropā izmanto mūsu pakalpojumus?

icon_garments_grey

Sertificēti apģērbi

icon_calendar_grey

Vienmēr pieejami

icon_laundry_grey

Aprites ekonomika

icon_diversity_grey

Koncentrēšanās uz pamatdarbību

Ar prieku Jums palīdzēsim.

Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu pārstāvis. Visi lauki ir aizpildāmi obligāti.

Vai esat mūsu klients?
Garments tailored for the Food and Beverage industry.jpg

Ļaujiet mums palīdzēt nodrošināt atbilstību standartiem

Mēs zinām, ka regulāras pārbaudes, lai arī tās ir laikietilpīgas un potenciāli mēdz būt dārgas, ir daļa no jūsu uzņēmējdarbības, un tāpēc ar „Berendsen - Elis” jūs iegūsiet daudz vairāk kā tikai tīrus darba apģērbus. Mēs jums palīdzēsim visā šajā procesā, ļaujot izprast bieži vien mulsinošos standartus un sertifikātus, lai jūs varētu pievērsties sava uzņēmuma pamatdarbībai.

Uzzināt vairāk

Iespējams, jūs varētu interesēt…

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!