Īpaši pielāgoti apģērbi metālapstrādes un mašīnbūves strādniekiem

Mēs izprotam atšķirību starp šķietamu un reālu drošību

Nav nekādu problēmu atrast darba apģērbu, kas šķietami labi izskatās, taču galvenās ir tieši detaļas un rūpes, kuras jūs varat sniegt saviem darbiniekiem, lai viņi justos droši, pārliecināti un pasargāti darba vidē. Tāpēc jums nenāktu par sliktu aprunāties ar speciālistiem, kuri pārzina jūsu darbības jomu tikpat labi kā jūs.

Aizsardzība dažādu uzdevumu veicējiem

Mēs labi zinām, ka jūsu nozarē darbinieki ir pakļauti dažādiem riskiem un tāpēc viņu darba apģērbā integrējam dažādas novatoriskas drošības funkcijas, tostarp labi pamanāmas atzīmes, kuras parāda aizsardzības līmeni, kuru darba apģērbs sniedz.

Uzzināt vairāk

Jūtieties droši pat tad, kad visur lec dzirksteles

Mūsu liesmu aizsardzības darba apģērbu klāsts nodrošina pilnvērtīgu aizsardzību pret metināšanas dzirkstelēm un izkausēta metāla plūsmas.

Izmantojiet darba apģērbu jaunākās tehnoloģiskās iespējas

Mūsu inovatīvā “Smart Garment” (ar mikročipiem aprīkotie darba apģērbu) izsekošanas tehnoloģija jums ļauj sekot līdzi ikvienam kombinezonam, kas nozīmē to, ja jūs vienmēr zināsiet, vai darbinieki regulāri maina darba tērpus un atgriež tos, kad tas nepieciešams. Visus datus var viegli dokumentēt reglamentējošo prasību izpildei.

Empower your data with smart garments.jpg
Outsourcing hero

Kāpēc izvēlēties ārpakalpojumu?

Ja uzņēmums izvēlas izmantot ārpakalpojumu saistībā ar darba apģērba tīrīšanu un higiēnu, tas ir gudrs biznesa lēmums. Ārpakalpojumu sniegtās palīdzība ļauj ieekonomēt laiku, vietu, efektīvāk izmantot darbaspēku, ietaupīt līdzekļus un optimāli izmantot resursus, tādējādi uzmanību var pilnībā veltīt uzņēmuma izaugsmei, nevis laikietilpīgai darba apģērba loģistikai. Mums ir vairāk nekā 100 gadu pieredze tekstilmateriālu profesionālas uzturēšanas jomā, lai nodrošinātu, ka apģērbi jūsu uzņēmumā atgriežas ar pienācīgu aizsardzības pakāpi.

Uzzināt vairāk

Kāpēc lielākie uzņēmumi visā Eiropā izmanto mūsu pakalpojumus?

icon_garments_grey

Sertificēti apģērbi

icon_calendar_grey

Vienmēr pieejami

icon_laundry_grey

Aprites ekonomika

icon_diversity_grey

Koncentrēšanās uz pamatdarbību

Ar prieku Jums palīdzēsim.

Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu pārstāvis. Visi lauki ir aizpildāmi obligāti.

Vai esat mūsu klients?
Flame Protection_21.jpg

Lai kāda iekārta pienācīgi darbotos, tai ir nepieciešama regulāra apkope. Ar darba apģērbu ir tāpat.

Tīrs darba apģērbs ir drošs, taču nepietiek ar to vien, ka to izmazgājat veļasmašīnā. Lai nodrošinātu darba apģērba pienācīgu drošības aizsardzības līmeni, mūsu pakalpojumu komplekti garantē, ka visi darba apģērbi tiek profesionāli apstrādāti un testēti, lai tie vienmēr būtu tik pat droši, kā dienā, kad tika ražoti.

Iespējams, jūs varētu interesēt…

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!