Īpaši pielāgots apģērbs naftas ķīmijas rūpniecības uzņēmumu vajadzībām.

Svarīgs darba devēja uzdevums ir gan pasargāt darbiniekus, gan arī pasargāt produktu no darbinieku darbības rezultātā radīta piesārņojuma.

Nav nekādu problēmu atrast darba apģērbu, kas šķietami labi izskatās, taču galvenās ir tieši detaļas un rūpes, kuras jūs varat sniegt saviem darbiniekiem, lai viņi justos droši, būtu pasargāti, bet arī neļautu nonākt piesārņojumam jūsu uzņēmuma produkcijā. Tāpēc iesakām jums aprunāties ar mūsu speciālistiem, kuri pārzina jūsu darbības jomu tikpat labi kā jūs.

Lielākā daļa naftas vai ķīmijas rūpniecībā strādājošo nezina, kā darba apģērbs viņus pasargā

Tas nebūt nepārsteidz, jo viņu darba specifika prasa maksimālu koncentrēšanos tikai uz darbu! Tāpēc mēs gādājam, lai aizsardzības līmeni, kuru nodrošina katrs darba tērps, varētu viegli atpazīt pēc krāsu ikonām, kas ir skaidri pamanāmas valkātājam, viņa kolēģiem un darba drošības inženieriem.

Kolekcija „MultiSplash”

Ar šīs kolekcijas apģērbu jūsu darbinieki vienmēr varēs darboties bez liekas piepūles un maksimāli ērti. Apģērbs lieliski derēs ikvienā darba situācijā. Aizsargtērpi ir piemēroti ķīmijas rūpniecības uzņēmumu, lidostu, celtniecības un enerģētikas sektorā strādājošo vajadzībām. Darba apģērbs nodrošina optimālu aizsardzību darba vidē pret grūti prognozējamiem riskiem vai situācijām, kurās darbinieks nonāk saskarē ar ķīmiskām vielām. Pateicoties „MultiSplash” kolekcijas apģērbu pārdomātajam piegriezumam, tie ir sertificēti saskaņā ar EN 20471 un citiem standartiem. Apģērbs ilgāk nezaudē krāsu — pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm.

Izmantojiet darba apģērbu jaunākās tehnoloģiskās iespējas

Mūsu inovatīvā darba apģērbu “izsekošanas” tehnoloģija jums ļauj sekot līdzi ikvienam kombinezonam, kas nozīmē to, ja jūs vienmēr zināsiet, vai darbinieki regulāri maina darba tērpus un atgriež tos, kad tas nepieciešams. Visus datus var viegli dokumentēt reglamentējošo prasību izpildei.

Empower your data with smart garments.jpg
Outsourcing hero

Kāpēc izvēlēties ārpakalpojumu?

Ja uzņēmums izvēlas izmantot ārpakalpojumu saistībā ar darba apģērba tīrīšanu un higiēnu, tas ir gudrs biznesa lēmums. Ārpakalpojumu izmantošana dāvā vairāk laika, vietas, darbinieku uzmanības un ļauj optimāli izmantot resursus, kurus var labāk ieguldīt pamatdarbībā, nevis darba apģērbu pārvaldības loģistikā. Turklāt mūsu uzņēmumam ir vairāk nekā 100 gadu pieredze tekstilmateriālu profesionālas uzturēšanas jomā, lai nodrošinātu, ka apģērbi jūsu uzņēmumā atgriežas ar pienācīgu aizsardzības pakāpi.

Uzzināt vairāk

Ar prieku Jums palīdzēsim.

Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu pārstāvis. Visi lauki ir aizpildāmi obligāti.

Vai esat mūsu klients?

Īpaši ērts apģērbs, kas nodrošina aizsardzību visas dienas garumā

Mūsu pārdomātie un ilgkalpojošie “MultiSplash” sērijas apģērbi ir mitrumu un putekļus atgrūdoši, un aizsargā to nēsātājus no saskares ar ķīmiskām vielām un pilnībā atbilst standartam EN 2047.

Multisplash workwear petrochemical industry.jpg

Iespējams, jūs varētu interesēt…

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!