Īpaši pielāgots apģērbs ēdināšanas uzņēmumu vajadzībām

Elastīgi pakalpojumi neordināru uzņēmumu vajadzībām

Mēs zinām, ka nav daudz tādu nozaru, kur atkarībā no pasūtījuma vai sezonas mainās pakalpojumu sniegšanas vieta un iesaistītie darbinieki, kā tas ir ēdināšanas pakalpojumu nozarē. Tāpēc mēs savu pakalpojumu esam radījuši maksimāli elastīgu un funkcionālu — tieši tādu, kāds nepieciešams jūsu biznesam.

Atstājiet rūpes mūsu ziņā!

Aiztaupiet sev laiku, ieekonomējiet naudu un vietu. „Berendsen-Elis” darba apģērbu nomas risinājums nozīmē, ka katru dienu jums piegādāsim svaigus, higiēniski tīrus un piemērotus darba tērpus, un mūsu nemainīgi augstais servisa līmenis nozīmē, ka jums mazāk laika būs jāpatērē apģērbu pārraudzībai un jūs varēsiet vairāk pievērsties savai pamatdarbībai.

Uzzināt vairāk
Catering worker.jpg

Kolekcija „Catering” ēdināšanas uzņēmumiem

Mūsu īpaši ēdināšanas uzņēmumu vajadzībām izveidotā kolekcija jūsu darbiniekiem nodrošinās profesionālu izskatu, turklāt viņi šajos apģērbos jutīsies īpaši ērti. Šie apģērbi ir veidoti tā, lai kalpotu maksimāli ilgi un to elementus var dažādi kombinēt, lai sev izveidotu īpaši pārliecinošu korporatīvo tēlu. Mūsu produktu klāsts ietver pavāru , viesmīļu, virtuves darbinieku apģērbus, turklāt tie ir pieejami plašās krāsu variācijās.

Izmantojiet darba apģērbu jaunākās tehnoloģiskās iespējas

Mūsu inovatīvā darba apģērbu “izsekošanas” tehnoloģija jums ļauj sekot līdzi ikvienam kombinezonam, kas nozīmē to, ja jūs vienmēr zināsiet, vai darbinieki regulāri maina darba tērpus un atgriež tos, kad tas nepieciešams. Visus datus var viegli dokumentēt reglamentējošo prasību izpildei.

Empower your data with smart garments.jpg
Outsourcing hero

Kāpēc izvēlēties ārpakalpojumu?

Ja uzņēmums izvēlas izmantot ārpakalpojumu saistībā ar darba apģērba tīrīšanu un higiēnu, tas ir gudrs biznesa lēmums. Ārpakalpojumu sniegtās palīdzība ļauj ieekonomēt laiku, vietu, efektīvāk izmantot darbaspēku, ietaupīt līdzekļus un optimāli izmantot resursus, tādējādi uzmanību var pilnībā veltīt uzņēmuma izaugsmei, nevis laikietilpīgai darba apģērba loģistikai. Mums ir vairāk nekā 100 gadu pieredze tekstilmateriālu profesionālas tīrīšanas jomā, lai nodrošinātu, ka apģērbi jūsu uzņēmumā atgriežas ar pienācīgu aizsardzības līmeni.

Uzzināt vairāk

Kāpēc lielākie uzņēmumi visā Eiropā izmanto mūsu pakalpojumus?

icon_garments_grey

Sertificēti apģērbi

icon_calendar_grey

Vienmēr pieejami

icon_laundry_grey

Aprites ekonomika

icon_diversity_grey

Koncentrēšanās uz pamatdarbību

Ar prieku Jums palīdzēsim.

Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu pārstāvis. Visi lauki ir aizpildāmi obligāti.

Vai esat mūsu klients?
Catering_product_closeup

Izskatieties labi un ievērojiet atbilstību standartiem.

Darba apģērbu galvenais uzdevums ir nodrošināt, lai jūsu darbiniekiem tajos ir ērti un tiem nebūtu karsti, vienlaikus nodrošinot jūsu zīmola saskaņotību. Taču ja runa ir par klientiem, tad vissvarīgākais aspekts ir higiēna. Izvēloties par savu partneri „Berendsen-Elis”, jūs varēsiet maksimāli pievērsties sava uzņēmuma pamatdarbībai, zinot, ka jūsu darbinieku apģērba jautājums ir drošās rokās — apģērbi būs pienācīgi uzšūti, tīri un visu attiecīgo pārtikas nozares standartu prasībām atbilstīgi.

Iespējams, jūs varētu interesēt…

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!