Specializētie darba apģērbi

Darba apģērbi rūpniecības nozarē strādājošiem

Darbiniekiem, kas strādā montāžas un uzturēšanas pakalpojumu jomā, ir nepieciešami īpaši izturīgi apģērbi, kas nenodilst un veido profesionālu tēlu. Šī iemesla dēļ darba apģērbu izgatavojam no izturīga materiāla, izmantojot ilgkalpojošas sastāvdaļas, lai tas kalpotu ļoti ilgu laiku. Tā kā darbarīki ir neatņemama darbinieku darba dienas sastāvdaļa, mēs esam īpaši piedomājuši pie kabatām un nodalījumiem. Lai nodrošinātu, ka jums ir pietiekama kustību brīvība, mūsu apģērbam atsevišķās vietās ir izmantoti paaugstinātas elastības materiāli. Jūs varat kombinēt specializētu drošības darba apģērbu ar standarta darba apģērbu, jo to krāsas ir iespējams lieliski saskaņot.

Darba apģērba noma

Uzņēmumi, kas izvēlas izmantot darba apģērbu nomu un ar to saistītus pakalpojumus, pieņem ļoti gudru lēmumu. Tas nozīmē, ka jums būs vairāk laika, vietas, darbaroku un brīvu līdzekļu, kurus labāk ieguldīt uzņēmuma izaugsmes veicināšanai.

Īpaši izturīgi darba apģērbi profesionāļiem

„IR77” ir jauna „Berendsen-Elis” kolekcija, kas paredzēta īpaši profesionāļu vajadzībām. Šiem darba apģērbiem ir lielas kabatas un nodalījumi, kur glabāt dažādus darbarīkus un piederumus.

  Īpaši izturīgs darba apģērbs

  „Dynamic” kolekcijas darba apģērbi ir izturīgi un stipri, radīti intensīva darba veicējiem. To biezais materiāls (300 g/m2 poliesteris/kokvilna) nodrošina optimālu valkātāja aizsardzību.

   Darba apģērbs, kas nodrošina kustību brīvību

   Mūsu „Motion” kolekcija ir paredzēta dažādu profesiju un darbu veicējiem. Tas ir lielisks risinājums automobiļu nozarē, vairumtirdzniecībā, ražošanā un loģistikā strādājošajiem.

    Darba apģērbs ar gaismu atstarojošiem elementiem

    Ja jums ir nepieciešams būt labi pamanāmiem un darba vide neparedz valkāt tam piemērotu specializēto apģērbu, tad mūsu apģērbu kolekcija būs jums tieši laikā. Gaismu atstarojoši elementi bultu formā uzlabo darbinieka pamanāmību. Šīs modernās kolekcijas dizaina radītājus ir iedvesmojis aktuālais sporta apģērbs, ikdienas un ielas apģērbs.

     Ar prieku Jums palīdzēsim.

     Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu pārstāvis. Visi lauki ir aizpildāmi obligāti.

     Vai esat mūsu klients?

     Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!