Darba apģērbi ražošanas uzņēmumiem

Detaļām ir nozīme!

Jūsu darbiniekiem ir jāspēj pildīt tiem uzticētie uzdevumi maksimāli efektīvi un jūtoties komfortabli. Šajā ziņā ērtam darba apģērbam ir liela nozīme. „Berendsen - Elis” uzņēmumā mēs esam specializējušies uz detaļām: sākot no īpaši izturīgām kabatām darbarīkiem, līdz kustību brīvībai plecu daļā. Mēs esam padomājuši par visu! Aplūkojiet mūsu plašo darba tērpu klāstu vai arī vienojieties par individuāli pielāgotu risinājumu.

Individuāli pielāgoti risinājumi

Kopā ar saviem klientiem mēs jau vairāk nekā 100 gadus izstrādājam darba apģērbus. Mēs nodrošinām ikvienam uzņēmumam piemērotus risinājumus neatkarīgi no jūsu darbības specifikas vai vajadzībām. Jūs varat izvēlēties starp ļoti daudzām kolekcijām, kā arī kombinēt darba tērpus no dažādām kolekcijām.

Mūsu universālie darba apģērbi

Warehouse-workwear blue coveralls

Darba apģērbs noliktavu strādniekiem

Ar mūsu darba apģērbiem jūsu darbinieki varēs komfortabli strādāt un justies droši, pateicoties labi pamanāmiem elementiem

Ar prieku Jums palīdzēsim.

Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu pārstāvis. Visi lauki ir aizpildāmi obligāti.

Vai esat mūsu klients?

Testējiet apģērbu praksē

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!