Metināšanas darba apģērbs

Metinātāju darba apģērbs

Metināšanas profesionāļiem. „Berendsen-Elis” piedāvā plašu metinātāju apģērbu klāstu, kur jūs atradīsiet optimālus risinājumus atkarībā no jūsu vēlmēm un riskiem. Šis darba apģērbs darbiniekiem nodrošina aizsardzību pret izkausēta metāla daļiņām un dzirkstelēm, kā arī UV starojumu. Metinātāju darba apģērbu dizains un šuvums ir tāds, ka tie neapgrūtina strādnieka kustības un nodrošina optimālu aizsardzību.

Metināšanas radītie riski

Metinātāji ir pakļauti dažādiem apdraudējumiem, piemēram: UV starojums, radiācija, dzirksteles, liesmas, karstums un šķidra metāla šļaksti vai elektrības risinājumi bīstamības. Lai metinātājus pasargātu pret iepriekšminētajiem riskiem, ļoti liela nozīme ir atbilstošam aizsargtērpam. Ir svarīgi, lai darba apģērbs atbilstu standartam EN ISO 11611. Metināšanas darba apģērbam ir arī jāatbilst standartam EN ISO 11612. Tas nozīmē, ka arī ādai ir jābūt pasargātai no karstuma un/vai liesmām. Tālāk ir redzamas mūsu pieprasītākās metināšanas apģērbu kolekcijas.

Safety workwear flame retardent Berendsen

Lieliski pieguļošs apģērbs

Strādājot karstumā paaugstināta riska zonās, kur ir nepieciešams liesmas slapējošs apģērbs, ir liels izaicinājums rast vidusceļu starp darbinieka aizsardzību un komfortu. „FlameQ” ir darba apģērbu kolekcija, kas spēj to nodrošināt. Tajā ietilpstošo apģērbu darināšanai ir izmantots satīna audums un pārdomāti ventilācijas risinājumi, kas ļauj darbiniekiem būt produktīviem un pienācīgi aizsargātiem.

Īpaši izturīgs audums

„Flame Protection” kolekcija ir labs risinājums metālapstrādes nozarē, lietuvēs, automobiļu nozarē strādājošajiem, kā arī celtniekiem. Šī kolekcija nodrošina aizsardzību pret metināšanas dzirksteļu un metāla šļakatu radītiem savainojumiem. Tās apģērbi lieliski pieguļ, un „Flame Protection” darba tērpu klāstu var papildināt ar īpašiem kombinezoniem, kuros ir iestrādātas gaismu atstarojošas joslas.

  Pienācīga aizsardzība pret karstumu un uguni

  Vai jūs meklējat darba apģērbu, kas pasargā no apšļākšanas ar metāla lējumiem, metināšanas dzirkstelēm, aizsargā no karstuma un liesmām? Bieži vien visvienkāršākais risinājums ir arī pareizākais! 100 % liesmu izturīga kokvilna nodrošina lielisku siltumaizsardzību.

   Vairāku risku aizsargapģērbs, metinātāju un augstas redzamības specapģērbi

   Ja jūsu darbiniekiem ir nepieciešama pienācīga aizsardzība pret metināšanas dzirkstelēm un metāla šļakatām, taču vienlaikus nepieciešama augsta redzamība strādājot uz ceļa u.c., tad „Sparkle” ir risinājums tieši jums!

    Flame-Protection aluminum protection

    Kā jūs izvēlaties īsto metinātāju darba apģērbu?

    Vai jūsu darbinieki veic metināšanas darbus? Vai vēlaties uzzināt, kāds apģērbs tiem ir nepieciešams? Lejupielādējiet mūsu sagatavoto informatīvo bukletu. Šeit jūs varēsiet izlasīt sešus ieteikumus, kā izvēlēties piemērotu darba apģērbu. Bukletā ir apskatīti šādi jautājumi:Metinātāju kombinezonu materiāla izvēle, klientu atsauksmes un kopšana

    Ir pieejami divu kategoriju darba apģērbi

    Ar prieku Jums palīdzēsim.

    Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu pārstāvis. Visi lauki ir aizpildāmi obligāti.

    Vai esat mūsu klients?

    Iespējams, jūs varētu interesēt…

    Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!