Dažādu risku aizsardzības darba apģērbs

Pilnvērtīga aizsardzība ar vairāku risku aizsargapģērbu

Valkājot šo darba apģērbu, jūsu darbinieki būs vienlaicīgi aizsargāti pret dažādiem apdraudējumiem. Mūsu vairāku risku aizsargapģērbs atbilst piecu līdz sešu standartu prasībām. Jūsu darbinieki būs optimāli pasargāti, veicot visdažādākos darba uzdevumus jūsu uzņēmumā vai klienta objektā. Turklāt, ja notiks ES standartu izmaiņas, mēs gādāsim, lai jūsu darba apģērbi mainītos līdz ar tiem. Aplūkojiet mūsu dažādu risku darba apģērbu klāstu. Vai jums ir nepieciešams konkrēts risinājums? Sazinieties ar mums, aizpildot veidlapu.

High visibility.jpg

Ērts valkāšanā vairākiem standartiem atbilstošs apģērbs ir pilnībā drošs

Raugiet, lai darba apģērbs, ko izvēlaties sev un saviem darbiniekiem, būtu arī ērts. Neērts darba apģērbs nav drošs, jo darbinieki to vienkārši nevilks. Mūsu apģērbiem ir veikti visdažādākie testi. Vai vēlaties izmēģināt apģērbu bez jebkādām saistībām? Mēs jums labprāt palīdzēsim visā procesā. Tādā veidā jūs varat pārliecināties, ka jūsu darbinieki saņem un valkā darba apģērbu.

Vairāku risku aizsargapģērbs, metinātāju un augstas redzamības specapģērbi

Ja jūsu darbiniekiem ir nepieciešama pienācīga aizsardzība pret metināšanas dzirksteļu un metāla šļakatu radītiem savainojumiem, tad “Sparkle” kolekcijas aizargtērpi ir tieši tāds risinājums, kāds jums nepieciešams.

  Ļaujiet saviem darbiniekiem justies komfortabli

  Ar “MultiSpIash” kolekcijas darba apģērbiem jūsu darbinieki varēs darboties bez sarežģījumiem un jūtoties maksimāli ērti. Šī kolekcija ir piemērota ķīmijas rūpniecībā strādājošajiem, celtniecības un enerģētikas jomā nodarbinātajiem. Šis apģērbs atbilst kopā sešu standartu prasībām.

   Ar prieku Jums palīdzēsim.

   Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu pārstāvis. Visi lauki ir aizpildāmi obligāti.

   Vai esat mūsu klients?

   Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!