Darba apģērbs ar antistatiskām īpašībām

Darba apģērbs ar antistatiskām īpašībām

Sprādzienbīstamās zonās darba apģērbs ar antiatiskām īpašībām nodrošina aizsardzību, samazinot sprādzienu riskus. Strādājot uzņēmumā sprādzienbīstamā vidē (ATEX zonās), darbinieka ķermenis ir aizdegšanās avots. Šie mūsu īpašie darba apģērbi ne vien nodrošina antistatisko aizsardzību, bet arī atbilst citiem standartiem, piemēram, nodrošinot aizsardzību pret metināšanas dzirksteļu un/vai ķīmisku vielu radītiem ievainojumiem. Aplūkojiet mūsu antistatisko apģērbu kolekcijas turpmāk tekstā.

Kā darba apģērbs var novērst sprādzienus?

Strādājot sprādzienbīstamā vidē (jeb ATEX zonā), darbinieks, kas atrodas kustībā (vai berzes rezultātā), pats var kļūt par elektrostatiska lādiņa avotu, piemēram, ja notiek strauja elektroizlāde, tad var rasties dzirkstele. Antistatisks apģērbs nodrošina, lai tā valkātājs pats nekļūtu par elektrostatiska lādiņa avotu. Nozares, kurās antistatiski darba apģērbi ir patiešām būtiska prasība: ķīmijas vai kokapstrādes rūpniecība, uzņēmumi, kas strādā ar miltu vai cukura produktiem, vai arī sprādzienbīstamiem pulveriem vai gāzēm.

Flame Protection flame retardant

Ķīmiski izturīgi un antistatiski apģērbi

Mūsu ķīmiski izturīgo un antistatisko darba apģērbu kolekcijā „Endurance” ir apģērbi, kuri nodrošina augstu aizsardzību pret karstumu, siltuma starojumu un bīstamām vielām. Mūsu apģērbi ir antistatiski saskaņā ar standartu EN 1149-5.

  Lieliski pieguļošs un antistatisks apģērbs

  Strādājot karstumā paaugstināta riska zonās, kur ir nepieciešams liesmu aizturošs apģērbs, ir liels izaicinājums rast vidusceļu starp darbinieka aizsardzību un komfortu. „FlameQ” kolekcijas apģērbi var apmierināt šīs abas vajadzības. Tie ir izgatavoti no satīna, ar pārdomātiem ventilācijas elementiem, kas ļauj darbiniekiem būt produktīviem un pienācīgi aizsargātiem.

   Īpaši izturīga auduma apģērbi ar antistatiskām īpašībām metinātājiem

   „Flame Protection” kolekcijas apģērbi ir labs risinājums metālapstrādes nozarē, lietuvēs, automobiļu nozarē strādājošajiem, kā arī celtniecībā. Šie apģērbi nodrošina aizsardzību pret metināšanas dzirksteļu radītiem ievainojumiem un ir ērti valkāšanā, jo labi pieguļ augumam. „Flame Protection” sērija ir papildināta ar īpašiem virstērpiem, kas ir aprīkoti ar gaismu atstarojošām jostām.

    Antistatiski un liesmu aizturoši apģērbi

    ”MultiSplash” un „Sparkle” kolekcijas apģērbi ir ne vien liesmu aizturoši, bet arī garantē, ka darbinieks būs labi pamanāms. Tie ir piemēroti profesionāļiem, kuriem nepieciešams sertificēts apģērbs, piemēram, lidostu darbiniekiem, klientu objektos vai enerģētikas nozarē strādājošajiem.

     Kā nodrošināt atbilstību standartam EN 1149-5?

     Ar prieku Jums palīdzēsim.

     Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu pārstāvis. Visi lauki ir aizpildāmi obligāti.

     Vai esat mūsu klients?

     Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!