Augstas pamanāmības (Hi-Vis) darba apģērbs

Ļaujiet darbiniekiem būt pamanāmiem ar Hi-Vis apģērbu

Slikts apgaismojums vai nelabvēlīgi laika apstākļi ir faktori, kurus nevar kontrolēt. Šo apstākļu rezultātā jūsu darbinieki var būt slikti pamanāmi, taču jums ir ļoti svarīgi nodrošināt, lai viņi būtu labi redzami vienmēr. Darbiniekiem, kad tie veic darba pienākumus, ir jābūt pamanāmiem, it sevišķi vietās, kur apdraudējumu rada kustībā esoši satiksmes dalībnieki. Mēs piedāvājam plašu darba apģērbu klāstu ar atstarojošām zīmēm, kas nodrošina īpaši labu darbinieku pamanāmību. Pateicoties rūpīgai apkopei un biežai tīrīšanai un pārbaudei, apģērba gaismu atstarojošie elementi

Ērts darba apģērbs ir drošs apģērbs

Gādājiet par to, lai darba apģērbi, kas jūsu darbiniekiem būs jāvalkā, būtu arī ērti. Neērts darba apģērbs nav drošs, jo darbinieki to vienkārši nevilks! Tāpat nodrošiniet, lai jūsu darbiniekiem būtu katrai sezonai atbilstīgs apģērbs un to būtu ērti valkāt. Augstas pamanāmības vasaras T-kreklam ziemā pa virsu tiek valkāta tumša jaka, savukārt siltas sezonas laikā to nevelk, atstājot tikai T-kreklu. Aicinām aplūkot mūsu augstas pamanāmības (Hi-Vis) apģērbu klāstu!

Petrochemical 2.jpg

Gaismu atstarojošo un liesmu aiztures apģērbu daudzie standarti

Nodrošinot jūsu darbiniekiem aizsardzību pret metināšanas dzirksteļu un metāla šļakatu radītiem savainojumiem, apģērbam arī ir jābūt pamanāmam. Šajā ziņā jums labs risinājums varētu būt „Sparkle” kolekcijas apģērbi.

  Laba pamanāmība satiksmes tuvumā

  „Lumi” kolekcijas apģērbi ir paredzēti darbiniekiem, kuriem ir jābūt labi pamanāmiem, piemēram, strādājot intensīvas satiksmes zonās. Šie apģērbi ir īpaši funkcionāli un tajos ir dažādas kabatas instrumentu ievietošanai. Tie ir izgatavoti no kvalitatīva auduma, kas neizbalē un ilgi saglabā krāsu, arī pēc vairākkārtējas mazgāšanas. Tas nezaudē valkāšanas komfortu un lieliski pieguļ.

   Kombinējiet dažādu kolekciju apģērbus

   Kombinējiet apģērbus no mūsu kolekcijām „Revision”, „Lumi”, „Sparkle” un „MultiSplash” un izvēlieties apģērbus atbilstoši vasaras/ziemas sezonai oranžā vai dzeltenā krāsā.

    Kā izvēlēties pareizu augstas pamanāmības (Hi-Vis) darba apģērbu?

    Ar prieku Jums palīdzēsim.

    Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu pārstāvis. Visi lauki ir aizpildāmi obligāti.

    Vai esat mūsu klients?

    Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!