Apģērbs aizsardzībai pret liesmām un dzirkstelēm

Apģērbs ar liesmu izturības īpašībām

Šāds apģērbs jūsu darbiniekiem dāvā drošības sajūtu it visur, kur tā ir nepieciešama. Neelastīgs un pārāk stingrs apģērbs var radīt bīstamības situācijas. Piemēram, uz ādas var sacietēt šķidrums vai karstā metāla šļaksti var radīt apdegumus. Mūsu liesmu izturīgajā darba apģērbā ir iestrādātas vairākas inovatīvas drošības funkcijas kopā ar labi pamanāmiem indikatoriem, kuri norāda kādu aizsardzības līmeni apģērbs nodrošina.

Sparkle_hig vis

Darba apģērbs, ko patiešām valkā!

Ja jūs vai jūsu darbinieki ir pakļauti karstuma, liesmu vai metāla šļakstu iedarbībai, tiem ir nepieciešams apģērbs, kas aizsargā pret liesmām. Lai nodrošinātu to, ka darba darbinieki apģērbu valkā visu dienu, izvēlieties mūsu apģērbus, jo tie ir tik viegli un ērti, cik vien tas ir iespējams. Mums ir arī īpaši pielāgota programma, lai nodrošinātu, ka apģērbi tiek akceptēti un valkāti. Atkarībā no veicamā darba veida un ar to saistītajiem riskiem, kuriem jūsu darbinieki tiek pakļauti, jums ir pieejami darba apģērbi no mūsu plašā liesmu izturīgo apģērbu klāsta:

Īpaši izturīgi liesmu aizturoši darba apģērbi

”Flame Protection” kolekcijas apģērbi ir lielisks risinājums metālapstrādes nozarēs, lietuvēs strādājošajiem, automobiļu nozares speciālistiem un celtniecības darbu veicējiem. Šī kolekcija ir labs risinājums, kas nodrošina aizsardzību pret metināšanas dzirksteļu ievainojumiem. Tāpat apģērbs ērti pieguļ augumam, tāpēc ir ērts ikdienas valkāšanai. "Flame Protection" kolekcijā ir arī plašs kombinezonu klāsts, kas ir izgatavoti ar atstarojošām jostām.

  Pienācīga aizsardzība pret karstumu un uguni

  Vai jūs meklējat darba apģērbu, kas pasargā no apšļākšanās ar metāla lējumiem, metināšanas dzirkstelēm, aizsargā no karstuma un liesmām? Bieži vien visvienkāršākais risinājums ir arī pareizākais! Mūsu apģērbu 100 % liesmu izturīga kokvilna nodrošina lielisku siltumaizsardzību.

   Augsta pamanāmība

   ”MultiSplash” un „Sparkle” kolekcijas apģērbi ir ne vien liesmu izturīgi, bet arī nodrošina labu darbinieka pamanāmību. Tie ir piemēroti profesionāļiem, kuriem nepieciešams sertificēts apģērbs, piemēram, lidostu darbiniekiem, klientu objektos vai enerģētikas nozarē strādājošajiem.

    Elastīgs un liesmu izturīgs darba apģērbs

    Strādājot karstumā paaugstināta riska zonās, kur ir nepieciešams liesmas slapējošs apģērbs, ir liels izaicinājums rast vidusceļu starp darbinieka aizsardzību un komfortu. „FlameQ” kolekcijas apģērbi spēj nodrošināt abas šīs vajadzības.

     Izvēlieties pareizu darba apģērbu ar liesmu aizsardzību

     Ar prieku Jums palīdzēsim.

     Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu pārstāvis. Visi lauki ir aizpildāmi obligāti.

     Vai esat mūsu klients?

     Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!