Darba apģērbs

Darba aizsardzība

Darba apģērbiem, kurus valkā strādnieki būvniecībā, iekārtu operatori, pārtikas apstrādes nozares darbinieki, ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji un pavāri, var būt dažādi mērķi. Šo apģērbu nēsātājiem ir jārada lepnuma sajūta, sniedzot pārliecību, ka viņi ir pasargāti gan no apkārtējās vides apdraudējumiem, gan arī no darba rezultātā radīta piesārņojuma. Darbs, ko dara, Elis” (bijušais BERENDSEN), palīdzot izvēlēties un uzturēt tīru darba apģērbu, nodrošina, ka tiek sasniegti visi šie mērķi.

Mūsu piedāvātie darba apģērbu risinājumi

Darba apģērba līnija, kas pieskaņota Jūsu uzņēmuma zīmolam un vajadzībām!

"Elis" ir ne tikai darba apģērbu servisa nodrošinātājs, bet arī to ražotājs. Dizaineri, apģērba modeļu veidotāji un citi speciālisti nodrošinās Jums lielisku balansu starp dizainu un funkcionalitāti!

Individuāli piemeklēts jums

Viss, ko mēs darām, ir īpaši pielāgots katra konkrēta klienta vajadzībām. Jūs varat uz mums paļauties — mēs uzņemsimies visas rūpes par jūsu darba apģērbu, lai jūs varētu pilnībā koncentrēties uz sava uzņēmuma pamatdarbību.

Kāpēc lielākie uzņēmumi visā Eiropā izmanto mūsu pakalpojumus?

icon_garments_grey

Sertificēti apģērbi

icon_calendar_grey

Vienmēr pieejami

icon_laundry_grey

Aprites ekonomika

icon_diversity_grey

Koncentrēšanās uz pamatdarbību

Kāpēc izmantot ārpakalpojumu?

Uzņēmums, kas izvēlas izmantot ārpakalpojumus apģērbu un higiēnas vajadzību jomā, pieņem gudru biznesa lēmumu. Ārpakalpojumu sniegtā palīdzība ļauj ieekonomēt laiku, vietu, efektīvāk izmantot darbaspēka resursus, ietaupīt līdzekļus un optimāli izmantot resursus, tādējādi uzmanību var pilnībā veltīt uzņēmuma izaugsmei, nevis laikietilpīgai darba apģērba loģistikai. Mums ir vairāk nekā 100 gadu pieredze tekstilmateriālu profesionālas tīrīšanas jomā, lai nodrošinātu, ka apģērbi jūsu uzņēmumā atgriežas ar pienācīgu aizsardzības līmeni.

Uzzināt vairāk
Outsourcing hero

Izmantojiet darba apģērbu jaunākās tehnoloģiskās iespējas

Mūsu piedāvātā inovatīvā „Connected workwear” (ar mikročipiem aprīkotu darba apģērbu) izsekošanas tehnoloģija ļauj jums sekot līdzi ikkatram kombinezonam, kas nozīmē, ja jūs vienmēr zināsiet, vai darbinieki regulāri maina darba tērpus un atgriež tos, kad tas nepieciešams. Visus datus var viegli dokumentēt reglamentējošo prasību izpildei.

    Ar prieku Jums palīdzēsim.

    Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu pārstāvis. Visi lauki ir aizpildāmi obligāti.

    Vai esat mūsu klients?

    Iespējams, jūs varētu interesēt…

    Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!