Uzņēmuma atbildība

Ilgtspējīgas izaugsmes veidošana

Uzņēmuma sociālā atbildība ir būtiska “Berendsen” daļa. Tā ietekmē mūsu ilgtermiņa stratēģiju un mūsu spēju gūt panākumus uzņēmējdarbībā. Mēs turpinām rūpīgi strādāt, lai apvienotu augstus ētikas un sociālās atbildības standartus lēmumos, ko pieņemam katru dienu. Mēs lepojamies, ka mūsu darbs atbilst tam, ko no mums sagaida ieinteresētās personas, un ka spējam izpildīt šīs prasības, kas laika gaitā mainās.

Mūsu prioritātes

Our stakeholders hero

Ieinteresēto personu iesaistīšana

Mēs iesaistām galvenās ieinteresētās puses, lai saprastu viņu vēlmes un cerības, kas mums ļauj nodrošināt optimālu gala rezultātu visiem.

Illustrate community with employees.jpg

Darbinieki

Mūsu darbinieki ir svarīgākais posms pakalpojumu sniegšanā; viņu pilnveidošanās ir būtiska mūsu panākumiem. Mēs pastāvīgi apmācām darbiniekus, lai nodrošinātu, ka pareizie darbinieki ir pareizos amatos ar pareizām prasmēm.

Berendsen cage driver truck.jpg

Veselība un drošība

Ar mūsu pasaules klases pieeju veselībai un drošībai it visā, ko darām, mēs tiecamies iztikt bez negadījumiem.

Laundry worker garment.jpg

Novatoriski un efektīvi risinājumi

Mēs pastāvīgi cenšamies rast jaunus risinājumus, lai klientiem nodrošinātu pakalpojumu dažādību, kas palīdzētu uzlabot gan klientu uzņēmumu, gan attīstītu mūsusociālo atbildību.

Berendsen_hotels_truck.jpg

Atbildīga piegādes ķēde

Mēs turpinām koncentrēt budžetu uz noteiktu lielo piegādātāju grupu, lai maksimāli palielinātu ietaupījumus no sadarbības ar piegādātāju un optimizētu atbilstību mūsu uzņēmumu sociālās atbildības politikai.

Outsourcing hero

Darba vides efektivitāte

Mēs saprotam, ka ūdens, enerģijas, ķīmisko vielu, naftas un gāzes resursi nav neizsmeļami; tie ir vērtīgi un videi svarīgi, tāpēc mēs esam gatavi samazināt to patēriņu un uzlabot efektivitāti.

Mūsu stratēģiskā pieeja

Mēs apzināmies, ka uzņēmuma sociālā
atbildība ir mūsu uzņēmuma ilgtermiņa panākumu centrā. Mēs cieši sadarbojamies ar ieinteresētajām pusēm, lai saprastu visu, ko viņi sagaida no mūsu uzņēmuma sociālās atbildības jomā. Mūsu uzņēmuma sociālās atbildības akreditācijas dati ietekmē mūsu spēju piesaistīt un saglabāt klientus, darbiniekus, investorus un piegādātājus vairāk nekā jebkad. Tie arī kalpo kā pamats mūsu darbības licencei, stiprinot attiecības ar vietējo sabiedrību, partneriem industrijā un regulatoriem.

Our CR focus areas.png

Mūsu prioritātes

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!