Uzņēmuma atbildība

Ilgtspējīgas izaugsmes veidošana

Uzņēmuma sociālā atbildība ir būtiska “Berendsen” daļa. Tā ietekmē mūsu ilgtermiņa stratēģiju un mūsu spēju gūt panākumus uzņēmējdarbībā. Mēs turpinām rūpīgi strādāt, lai apvienotu augstus ētikas un sociālās atbildības standartus lēmumos, ko pieņemam katru dienu. Mēs lepojamies, ka mūsu darbs atbilst tam, ko no mums sagaida ieinteresētās personas, un ka spējam izpildīt šīs prasības, kas laika gaitā mainās.

Mūsu stratēģiskā pieeja

Mēs apzināmies, ka uzņēmuma sociālā
atbildība ir mūsu uzņēmuma ilgtermiņa panākumu centrā. Mēs cieši sadarbojamies ar ieinteresētajām pusēm, lai saprastu visu, ko viņi sagaida no mūsu uzņēmuma sociālās atbildības jomā. Mūsu uzņēmuma sociālās atbildības akreditācijas dati ietekmē mūsu spēju piesaistīt un saglabāt klientus, darbiniekus, investorus un piegādātājus vairāk nekā jebkad. Tie arī kalpo kā pamats mūsu darbības licencei, stiprinot attiecības ar vietējo sabiedrību, partneriem industrijā un regulatoriem.

Our CR focus areas.png

Mūsu prioritātes

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!