Par

Svarīga katra diena

“Berendsen” piedāvājuma klāstā ir maināmie paklāji, higiēnas aprīkojuma serviss labierīcībām, mopu, virtuves dvieļu un mikrošķiedras lupatiņu serviss. Mēs esam lepni, ka apkalpojam vairākus tūkstošus uzņēmumu visā Latvijā.

Mūsu redzējums

Ar lielisku partneru sadarbību un inovācijām mūs ievēros kā labākos jaunu standartu ieviešanā un servisu izveidē, kas sniedz labumu visām mūsu ieinteresētajām pusēm.

Mūsu mērķis

Mūsu mērķis ir radīt un sniegt tekstilizstrādājumu, higiēnas un drošības risinājumus ar pievienotu vērtību.

Mūsu vērtības

Apņēmība

Mēs apņemamies klientiem sniegt labāko servisu un tiecamies izmantot jebkuru izdevību, kas paaugstinās mūsu apgrozījumu un uzlabos sniegumu. Izaicinājumi sekmē mūsu uzņēmuma uzplaukumu, mēs nododamies darbam ar entuziasmu, lai sasniegtu mērķus.

Rūpes

Mums rūp mūsu darba kvalitāte, cilvēki, ar ko strādājam, un pasaule, kurā dzīvojam. Mēs uzklausām, skatāmies uz priekšu un sniedzam tieši to, ko mūsu klientiem vajag. Mēs veidojam tādas attiecības ar klientiem, kurās abas puses rūpējas un augstu novērtē viena otru.

Iedvesmošana

Mēs ticam, ka ikviens no mums rīkosies mūsu uzņēmuma, mūsu klientu un mūsu sabiedrības labā. Mēs iedrošinām savus darbiniekus būt aktīviem un meklēt jaunus risinājumus. Mēs ticam, ka ikviens no mums pieņems pareizo lēmumu pareizā laikā un pareizo iemeslu vadīts.

Komandas darbs

Mēs veidojam labas attiecības starp mūsu komandām, satuvinot mūsu darbiniekus un ekspertus ar klientiem un partneriem, lai varētu sniegt labākos pakalpojumus. Mēs paļaujamies viens uz otra spēkiem, lai panākumus gūtu kopā. Mūsu komandas papildina mūsu klientu komandas.

Drošība

Mēs vienmēr pievēršamies drošības problēmu cēloņiem, nevis tikai sekām. Šāda pieeja nozīmīgi stiprina mūsu ambīcijas kļūt par taupīgu, novatorisku uzņēmumu, no kura ik viens pēc darba var sveiks un vesels doties mājās. Tā rezultāts ir “pilnīga drošība”, kas kalpo visiem.

Godīgums

Mēs vienmēr pildām solījumus. Tas ļauj iegūt uzticību un parāda mūsu iekšējo spēku. Galvenais uzsvars ir uz mūsu vērtībām un rīkošanos saskaņā ar tām visās situācijās, lai arī cik sarežģītas tās būtu.

Buksepresse3

Mūsu vēsture

„Berendsen” PLC (agrāk saukts „Davis Service Group” PLC) ir tekstilizstrādājumu, higiēnas un drošības risinājumu uzņēmums Eiropā, kam ir vadošā pozīcija daudzās no mūsu darbības valstīm. Uzņēmums kotējas Londonas Fondu biržā.

Ko mēs darām

„Berendsen” ir mērķtiecīgs Eiropas tekstilizstrādājumu, higiēnas un drošības risinājumu uzņēmums ar vadošajām pozīcijām lielākajā daļā valstu, kurās mēs darbojamies.

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!