Par mums

Iedvesmot katru dienu!

„Berendsen” ietilpst „Elis”, starptautiskā tekstilizstrādājumu un higiēnas aprīkojuma nomas un servisa līderuzņēmumā 28 Eiropas un Latīņamerikas valstīs. Mūsu piedāvājuma klāstā Latvijā ir maināmie paklāji, higiēnas aprīkojuma serviss labierīcībām, mopu, virtuves dvieļu un mikrošķiedras lupatiņu serviss. Mēs esam lepni, ka apkalpojam vairākus tūkstošus uzņēmumu visā Latvijā.

Mūsu mērķis

Pasaulē, kura ir kļuvusi daudz sarežģītāka un sadrumstalotāka, daudzfunkcionālu pakalpojumu sniedzējiem ir nozīmīga loma lietotāju prasībām un uz lietotāju orientētu risinājumu nodrošināšanā. Tādējādi tiek veicināti lietotāju panākumi profesionālajā jomā. Uzņēmumā „Elis” mēs esam pilnībā pārliecināti, ka šo mērķu sasniegšanas stūrakmens ir pastāvīga uzmanība, ziedošanās un spēja ātri veikt visas nepieciešamās darbības.

Mūsu misija

Tā kā mēs esam mūsu klientu labākais sabiedrotais gan tagadnē, gan nākotnē, mēs izstrādājam, attīstām un sniedzam klienta vajadzībām pielāgotus risinājumus, kas rada viņiem un viņu galalietotājiem pievienoto vērtību.

Mūsu vērtības

Vērtības, kas vienmēr ir veidojušas „Elis” mugurkaulu — cieņa pret citiem, izcilība, godprātība un atbildība. Tās nodrošina atskaites punktu, virza mūsu darbu un iedvesmo mūsu izvēles.

Buksepresse3

„Berendsen” īsumā

„Berendsen” ietilpst „Elis” SA, starptautiskā uzņēmumā, kas sniedz tekstilizstrādājumu, higiēnas un drošības risinājumus. Mēs esam viens no vadošajiem savas nozares uzņēmumiem vairumā no 28 Eiropas un Latīņamerikas valstīm, kurās sniedzam savus pakalpojumus. Uzņēmums ir iekļauts „Euronext Paris” fondu biržā.

Ko mēs darām

„Berendsen” ietilpst „Elis” SA, starptautiskā uzņēmumā, kas sniedz tekstilizstrādājumu, higiēnas un drošības risinājumus. Mēs esam viens no vadošajiem savas nozares uzņēmumiem vairumā no 28 Eiropas un Latīņamerikas valstīm, kurās sniedzam savus pakalpojumus.

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!