Mūsu darbinieki

Ieguldījums mūsu darbiniekos

Mēs pastāvīgi pilnveidojam darbinieku zināšanas, uzlabojam komunikācijas prasmes, veicinām iesaistīšanos un nodrošinām drošu darba vidi, lai tādējādi atbalstītu un iedrošinātu savus darbiniekus sasniegt un atbalstīt mūsu panākumus. Mēs esam apņēmības pilni iesaistīt, pilnveidot un uzteikt mūsu darbiniekus, kā arī atalgot viņus.

Mēs ļaujam mūsu cilvēkiem veidot labāku uzņēmējdarbību, nodrošinot viņus ar lielisku un drošu vietu, kur strādāt.

Darbinieku iesaistīšanās

Mēs zinām, ka augsts darbinieku iesaistes līmenis ļauj strādāt produktīvāk un samazina kopējās izmaksas. Reizi divos gados “Berendsen” veic darbinieku aptauju. Jaunākajā pētījumā, kas veikts 2015. gadā, piedalījās 13 000 darbinieku, kas ir 84 % no mūsu kopējā darbaspēka.

Priekšroka daudzveidībai

Mūsu mērķis ir radīt darba vidi, kurā piederīgs jūtas ikviens. Mēs esam apņēmušies novērst jebkādu diskrimināciju un veicināt dažādību mūsu komandā.Mēs vēlamies, lai mūsu darbinieki ir kā spogulis sabiedrībai un vietām, kurās mēs darbojamies, un katrs darbinieks justos cienīts un varētu sasniegt iespējami labākos darba rezultātus.

Darbinieku prasmju stiprināšana

Mūsu darbības efektivitātes un attīstības modelis norāda, kādu uzvedību mēs uzskatām par efektīvāko, lai sasniegtu panākumus nākotnē gan augstākajā vadības līmenī, gan arī ražotņu vadības līmenī.

Rūpīga iepazīstināšana ar jaunajiem kolēģiem

Pirmais iespaids ir svarīgs, tāpēc mēs nodrošinām visaptverošu un elastīgu uzņemšanas un iepazīstināšanas procesu, kas pielāgots katram mūsu darbiniekam.

Veselība un drošība kā prioritāte

Veselība un drošība ir mūsu prioritāte. Ikvienai personai, kas strādā uzņēmumā „Elis” vai sadarbojas ar to, ir tiesības strādāt drošā un veselīgā darba vidē. „Elis” ievēro pašreiz spēkā esošos likumus attiecībā uz veselību, higiēnu un drošību darbavietā un veic visus saprātīgi nepieciešamos piesardzības pasākumus, lai nodrošinātu likumdošanai atbilstošu darba vidi.

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!