10 jūnijs 2019

Priekšautu serviss Jūsu ērtībām

Kas ir ēdināšanas uzņēmuma panākumu atslēga? Daudzi teiks, ka tā ir pārdomāta ēdienkarte un laipna apkalpošana. Patiešām, bez lieliskiem pavāriem un profesionāļiem viesmīļiem neiztikt, taču tie nav vienīgie veiksmes faktori. Ēdināšanas uzņēmuma panākumi lielā mērā ir atkarīgi no tā, vai darbiniekiem ir ērti strādāt. Viena no būtiskām lietām, ikdienas darba veikšanai, ir priekšauti gan viesmīļiem, gan virtuves darbiniekiem. Jaunums mūsu pakalpojumu klāstā - PRIEKŠAUTU NOMA UN PILNS SERVISS!

Kāpēc pirkt, ja var nomāt? 

Daudzi uzskata, ka iegādāties visas nepieciešamās lietas savā īpašumā ir izdevīgāk. Ieguvumi no iegādes šķiet acīmredzami, taču šādai pieejai ir arī savi trūkumi – par īpašumu vienmēr jārūpējas īpašniekam. Ja esat iegādājušies, piemērām, desmitiem priekšautu saviem darbiniekiem, to patstāvīga aprūpe atņem vērtīgu laiku un materiālos resursus. Mēs piedāvājam priekšautu nomu un pilnu to servisu, kurā ir iekļauta priekšautu piegāde, nomaiņa, mazgāšana, kvalitātes pārbaude un fonda regulāra atjaunošana.

Izmantojot "Berendsen - Elis" priekšautu servisu, Jūs iegūsiet:

  • Elegantu darba apģērbu ar izdevīgiem nomas un servisa nosacījumiem.
  • Jūsu rīcībā vienmēr būs pieejami tīri un valkāšanai gatavi priekšauti.
  • Nekādu ieguldījumu priekšautu iegādei un uzturēšanai.
Prieksautu noma Berendsen Elis

Jums ir iespēja izvēlēties vairākus standarta priekšautu modeļus un krāsas (pelēku, tumši sarkanu, melnu un melnu ar baltām svītrām).  Auduma sastāvā 65 % poliesters un 35 % kokvilna. Priekšautiem ir aizsienama josta ap vidukli. Kakla lenta - ar spiedpogām, kas ļauj viegli pielāgot priekšautu jebkuram augumam, kā arī to ērti un ātri noraut aizdegšanās gadījumā.

 

Papildus piedāvājam priekšautu kabatas, kas viegli piestiprināmas ar spiedpogām pie priekšautu vidukļa jostas. Arī kabatām veicam mazgāšanu un piegādi.

Kabatas izmērs - 19*26 cm, krāsa - melna. 

 

Ja jums ir nepieciešami priekšauti pēc individuāla pasūtījuma (krāsa, modelis, Jūsu logo izvietojums u.c. ) vai jums ir aktuāli arī citi darba apģērbi, tad aicinām apmeklēt mūsu mājas lapas sadaļu Darba apģērbi un iegūt papildus informāciju.

Ar prieku Jums palīdzēsim.

Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu pārstāvis. Visi lauki ir aizpildāmi obligāti.

Vai esat mūsu klients?

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!