28 maijs 2021

Kā “Elis” piedāvātais mopu serviss nodrošina higiēniski tīru grīdu un citas virsmas

Uzņēmumam “Elis” ir ievērojama pieredze higiēnas risinājumu nodrošināšanā gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem. Gadu gaitā uzkrātā pieredze ļāvusi izstrādāt labāko risinājumu telpu sausās un mitrās uzkopšanas nodrošināšanai, kas pieejams arī “Elis” klientiem visā pasaulē. Lasiet tālāk un uzziniet, kas “Elis” piedāvāto mopu servisu un nomu padara par labāko pakalpojumu telpu higiēnas jomā.

Pierastās grīdu mazgāšanas būtiskākie trūkumi

Var šķist, ka grīdu mazgāšana ir vienkāršs un ierasts darbs, kurā inovācija īsti nav iespējama. Ja par šo jautājumu domā – kā grīdas mazgāja pirms simt gadiem, kad nebija izgudroti dažādi profesionāli grīdu mazgāšanai paredzēti risinājumi, piemēram, mopi, tā mazgā arī mūsdienās. Taču slapja lupata un spainis nekādā veidā nevar radīt mūsdienu prasībām atbilstošu tīru un higiēnisku vidi. Tā ir netīrumu pārstumdīšana pa telpu vai, sliktākajā gadījumā, tādējādi tiek radīta vide, kurā vairojas baktērijas.

mopu noma

Pierastās grīdas mazgāšanas trūkumi:

  • Pārsvarā  pirms mitrās uzkopšanas netiek veikta grīdas priekšapstrāde, lai savāktu sausos  netīrumus: putekļus, smiltis un pārējos gružus.
  • Jāizmanto smags ūdens spainis, kurā viena grīdas lupata vai netīrais mops tiek vairākkārtīgi skalots, un ūdens netiek bieži mainīts (bieži sastopama situācija). Tā rezultātā grīda tiek mazgāta ar netīru lupatu vai mopu un netīru ūdeni. Šāda pieeja grīdas mazgāšanai kļūst par baktēriju perēkli un telpas tīrākas nekļūst.
  • Arī pats mops vai grīdas lupata, kas tiek izmantoti grīdas mazgāšanai, pēc katras telpu uzkopšanas būtu jāizmazgā augstā temperatūrā, lai tie paši būtu tīri. Novērojumi liecina, ka bieži vien pēc grīdas mazgāšanas, izmantotais grīdas mops tiek vienkārši izskalots ūdenī. Šāda mopa izmantošana atkal un atkal nesasniedz gaidīto  grīdas tīrības līmeni. Tieši pretēji – telpās, kur tiek izmantots neefektīvi kopts mops, ar kuru mazgā grīdu, skalojot to netīrā ūdenī, pēc kāda laika novērojamas “aizaugušas” flīžu šuves, tumši netīrumu pleķi un švīkas uz grīdas virsmas.
  • Reti kurš uzņēmums patstāvīgi var nodrošināt grīdas lupatu, mopu vai citu grīdas mazgāšanas darbarīku efektīvu un regulāru kopšanu pietiekami augstā temperatūrā, lai iznīcinātu baktērijas.
  • Ne visas lupatas un mopi, ko var iegādāties grīdas mazgāšanai, ir patiesi tam piemēroti. Daudzi materiāli nemaz nav derīgi netīrumu savākšanai tā, lai tie nenonāktu atpakaļ uz grīdas. Tie ir tikai daži no trūkumiem, ar ko nākas saskarties, mazgājot grīdu. Vēl jāņem vērā neērtības, ko rada nepieciešamība ar rokām nospiest ūdeni no izskalotās lupatas, kā arī pati saskare ar ūdens spainī esošo netīro ūdeni.

“Elis” mopu serviss – telpu mitrās uzkopšanas inovācija

“Elis” speciālisti ir daudz strādājuši, lai izveidotu labāko risinājumu higiēniskai, vieglai, ātrai un kvalitatīvai grīdu mazgāšanai.

Klientiem tiek piedāvāti divu veidu mikrošķiedras mopi: sausai un mitrai uzkopšanai.

Sausās uzkopšanas lielākā priekšrocība - šādā veidā ļoti efektīvi var uzkopt ne tikai grīdas virsmas, bet arī sienas un grūti sasniedzamas horizontālās virsmas pat 4 m augstumā. Un tas iespējams, pateicoties unikālajai “Elis” mopa kāta formai! Trepju telpu palodzes, zona virs kondicioniera, augsti skapji un plaukti, ventilācijas šahtas un caurules – visām šīm vietām ir problemātiska piekļuve, kas prasa palīgierīces un ir laikietilpīgs process, kā arī skar darba drošības jautājumus. Ar “Elis” mopa kātu, kuram ir maināms garums, var ērti un droši piekļūt šīm vietām bez jebkādām palīgierīcēm.

Kā esam novērojuši, lielākoties mitrā uzkopšana tiek veikta, neizvērtējot, vai tā ir vajadzīga konkrētajā uzkopšanas reizē. Vismaz 85 % netīrumu, kas atrodas telpā, ir savācami, izmantojot “Elis” sausās uzkopšanas mopu. Tādējādi putekļi netiek pacelti gaisā un uzkopšanas process ir ļoti ātrs un efektīvs. Nereti priekšstats par grīdas tīrību ir mānīgs un tas bieži vien kalpo par iemeslu uzreiz ķerties pie mitrās uzkopšanas, nevis vispirms izvērtēt – varbūt pietiktu vien ar grīdas sauso uzkopšanu. Ja vispirms neveic putekļu savākšanu, tad mitrās uzkopšanas laikā ar mopu savāktie putekļi nonāk ūdens spainī, kurā pēc tam vairākas reizes tiks skalots mops, tādējādi tie paši putekļi nonāk atpakaļ uz grīdas virsmas.  

Izmantojot “Elis” mopu konteineru, uzkopšanas process ir efektīvs, ātrs un dabai draudzīgs. Tajā ir trīs nodalījumi: vieta sagatavotajiem mitrajiem mopiem, vieta sausajiem mopiem un trešais nodalījums kalpo visiem izmantotajiem jeb netīrajiem mopiem - gan mitrajiem, gan sausajiem.

Veicot mitro uzkopšanu ar “Elis” mitrajiem mopiem, tiek ekonomēts arī ūdens un mazgāšanas līdzekļi, jo viena mopa kvalitatīvai izmantošanai priekš grīdas mazgāšanas nepieciešami vien 200 ml ūdens. Attiecīgi pilns konteiners, kurā ir 15 mopi,  nepieciešami tikai 3 litri ūdens, kurā ir arī mazgāšanas līdzeklis pēc klienta izvēles. Tā kā darbam sagatavotam mikrošķiedras mopam nepieciešami tikai 200 ml ūdens, no tā darba procesā nepil lieks ūdens un  grīda netiek bezjēdzīgi slapināta. Pēc mitrās uzkopšanas ar “Elis” mikrošķiedras mopiem grīdas ātri nožūst, kas ir ļoti svarīgi, lai nodrošinātu drošu darba vidi (jo īpaši tad, ja uzkopšanas process notiek darba laikā).

“Elis Tekstila Serviss” iesaka šādu uzkopšanas metodi:

  • Telpu sausā uzkopšana – lieliski aizstāj grīdas virsmas mitro uzkopšanu vai kalpo kā neatņemama sastāvdaļa pirms grīdas virsmas mitrās uzkopšanas.  
  • Tīrs un higiēnisks mops katrai grīdu, sienu un citu virsmu uzkopšanas reizei. Attiecīgais mopu daudzums tiek izmantots vienai uzkopšanas reizei, savukārt netīrie mopi netiek atkārtoti izmantoti. Katrā nākamajā grīdu un citu virsmu mazgāšanas reizē tiek lietots cits tīru mopu komplekts.
  • Elis katru nedēļu nodrošina tīru mopu piegādi, netīro (lietoto) mopu savākšanu, profesionālu mazgāšanu ar sertificētiem mazgāšanas līdzekļiem augstā temperatūrā (80 grādos), kas palīdz iznīcināt visas zināmās baktērijas.
  • Darbs ir kā atpūta – grīdu mazgāšanas procesā vairs nav nepieciešams izmantot smagu ūdens spaini, kas jānēsā no telpas uz telpu, un mopi nav jāskalo šajā ūdenī, kas pēc katras skalošanas reizes paliek arvien netīrāks. “Elis” piedāvā speciālu mopu konteineri, kurā mopi tiek sagatavoti darbam jau iepriekš! Šim konteineram ir atsevišķi nodalījumi tīrajiem mopiem un lietotajiem mopiem.  
  • Pateicoties mikrošķiedras sastāvam un īpašai mopa struktūrai (skrubim), ar "Elis" mopiem patiešām var panākt kvalitatīvu un efektīvu grīdas mazgāšanu, samazinot ķīmisko uzkopšanas līdzekļu apjomu, tādējādi saudzējot vidi un sabiedrības veselību.
  • Šie mopi tiek piestiprināti pie kāta pamatnes ar līplentu - mopam nav nepieciešams lieki pieskarties, kas ir būtiski no drošības un higiēnas aspekta. Pateicoties unikālajai un patentētajai “Elis” kāta formai, tā saucamais “astotnieks” grīdas mazgāšanā tiek nodrošināts pārsteidzoši viegli un ļauj savākt rupjos netīrumus vienuviet. Mopa kāta ergonomiskā forma telpu uzkopējam samazina darba piepūli un roku nogurumu grīdu uzkopšanas procesā.

Aicinām noskatīties video pamācību par “Elis” mikrošķiedras mopu izmantošanu un uzzināt vairāk par šī produkta lietošanas ieguvumiem: https://www.youtube.com/watch?v=Wnr87MF8szk&t=8s

 

Mopu nomas un servisa pakalpojums

“Elis” piedāvātais mopu servisa pakalpojums ir efektīvs, ērts un inovatīvs grīdu uzkopšanas risinājums, kas nodrošina gaidīto rezultātu. Ne mazāk svarīgs ir aspekts, ka darbs ar mikrošķiedras mopiem ir ērts un patīkams, ko papildina “Elis” sniegtais profesionālais  serviss:

  • Tīri mopi tiek piegādāti un nomainīti pret netīrajiem, savstarpēji vienojoties par apmaiņas grafiku.
  • Lietotie mopi tiek mazgāti 80 grādu temperatūrā ar sertificētiem mazgāšanas līdzekļiem, tādējādi iznīcinot visas zināmās baktērijas. Mopi ir tik tīri kā jauni!
  • Mopu mazgāšana un žāvēšana darbavietas telpās vairs nav nepieciešama, tādējādi jūs ieekonomējat gan cilvēkresursus, kam būtu šis darbs jānodrošina,  gan laiku, kuru var izmantot citu darbu veikšanai. Arī telpa šim nolūkam nav nepieciešama.
  • “Elis” servisa būtisks ieguvums ir arī fakts, ka lietotājam nav lieku tēriņu mopu iegādei un atjaunošanai, kad tie ir nolietojušies, jo “Elis” garantē mopu kvalitāti un aizvieto nolietotos mopus pret jauniem. Servisā iekļauta arī bezmaksas mopa kāta apkope un remonts nepieciešamības gadījumā.

Iegaumējiet!

Tīrs dara tīru! Tikai ar tīru mopu var panākt tīru grīdu vai tīrību uz citām virsmām.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par “Elis” piedāvātajiem nomas un servisa pakalpojumiem, sazinieties ar mums telefoniski – 67500075 vai e-pastā lv.info@elis.com

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!