05 februāris 2019

Mikrošķiedras mopi - augstvērtīgs darbarīks grīdu tīrīšanai

Ja šobrīd meklējat telpu uzkopšanas inventāru, iepazīstieties ar "Berendsen - Elis" piedāvātajiem mikrošķiedras mopiem mitrai un sausai telpu uzkopšanai. Izmēģiniet un Jūs būsiet patīkami pārsteigti par rezultātu, jo beidzot ir mops, kurš patiešām izmazgā tīru grīdu! Šis produkts tiek piedāvāts nomā un tiek veikta to mazgāšana, piegāde un nomaiņa Jums nepieciešamajā intervālā.

Mops mitrai grīdu uzkopšanai

Zilās krāsas mops ir paredzēts mitrajai telpu uzkopšanai. Šī mopa īpašā struktūra, kas līdzinās skrubim, ļauj efektīvi notīrīt grīdu vai citas virsmas, lietojot tikai tīru ūdeni. Telpas kļūst tīras, svaigas un Jums nav jāelpo sadzīves ķīmijas izgarojumi, kas rodas no dažādu tīrīšanas līdzekļu izmantošanas.

Mikrošķiedras mops mitrai grīdu uzkopšanai palīdz darbu paveikt ātrāk un ērtāk, kā arī grīda nožūst ievērojami īsākā laikā nekā, mazgājot to ar parasto grīdas lupatu. Ar šo darba instrumentu lieliski izdodas likvidēt apavu atstātos nospiedumus, dubļus, izlietus šķidrumus, lipīgas vielas, pat ieēdušos netīrumus un apavu atstātās švīkas uz grīdas virsmas. Zilās krāsas mops mitrai telpu uzkopšanai ir piemērots dažādu lielumu telpām.

Kā paātrināt uzkopšanas darbu laiku?

Veicot ikdienas uzkopšanu, ieteicams strādāt ar vairākiem mopiem. Iepriekš samitrināti un darbam sagatavoti mopi ietaupīs Jūsu laiku, jo pēc katras lietošanas reizes tie nebūs atkal un atkal jāskalo ūdens spainī. Tas būtiski palielinās darba efektivitāti, uzkopšanas ātrumu un kvalitāti.

Aicinām noskatīties "Berendsen - Elis" mikrošķiedras mopu lietošanas pamācības video mājaslapas sadaļā "Mopu serviss

 

Mops sausai grīdu uzkopšanai

Zaļās krāsas mops ir paredzēts telpu sausajai uzkopšanai, lai savāktu dažādus netīrumus un putekļus. Šis darbarīks ir krietni efektīvāks par klasisko grīdas birsti, jo slaukot putekļi netiek pacelti gaisā. Mops ir aprīkots ar kātu, kuram ir regulējams garums. Tas dod iespēju tīrīt ne tikai grīdu, bet arī sienas, skapju augšas, kondicionierus, augstus plauktus un citas grūti aizsniedzamas virsmas. 

Mikrošķiedras mops ir aprīkots ar ergonomisku kātu, kam ir vairākas būtiskas priekšrocības:

  • ergonomiski pareizs mopa kāta rokturis un rāmis samazina darba piepūli par 30%, būtiski palielinās darba ātrums un samazinās risks, darba procesā gūt traumas;
  • speciālais kāta izliekums padara ērtāku apļveida kustību telpu mazgāšanas procesā un ērtāku nokļūšanu zem mēbelēm;
  • kāta svars ir tikai 770 grami un tam ir regulējams augstums (līdz pat 4 metri);
  • mopa pamatne jeb pēda aprīkota ar līpošu lentu, no kuras ātri un ērti var noņemt netīro mopu un vietā uzlikt tīro;
  • kāta gumijas uzgalis ļauj to ērti atbalstīt pret sienu darba procesā.

 Kādas vēl priekšrocības piedāvā "Berendsen - Elis" mopu serviss?

Speciāls konteiners raitākam darba solim

Jūsu ērtībām papildus piedāvājam nomā speciālo “Berendsen - Elis” konteineru, kas ir paredzēts:

  • mitro mopu sagatavošanai pirms telpu uzkopšanas darba;
  • netīro mopu novietošanai telpu uzkopšanas darbu gaitā;
  • sauso mopu un citu tīrīšanas līdzekļu novietošanai, kā arī saslaucīto netīrumu uzglabāšanai darba procesā.

Mikrošķiedras mops mitrai un sausai telpu uzkopšanai ir viens no pamatinstrumentiem, kas vajadzīgs, veicot telpu tīrīšanu. To izmantošana telpu uzkopšanu padara ātrāku un efektīvāku. Lai Jūsu izvēle ir tieši “Berendsen - Elis” mikrošķiedras mopi - sazinieties ar mums jau šodien: 67500075 vai lv.info@elis.com

Berendsen Mikrošķiedras Mopi

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!