05 jūnijs 2020

Tīras grīdas un citas virsmas - šobrīd īpaši svarīgi!

Lai rūpētos par grīdu un citu virsmu tīrību, ļoti būtisks faktors ir arī paša uzkopšanas inventāra kvalitāte un tīrības līmenis. Darbarīks, kas netiek pienācīgi izmazgāts un tiek atkārtoti izmantots telpu uzkopšanai, ir viennozīmīgi baktēriju perēklis. Uzņēmumam "Elis Tekstila Serviss" ir risinājums - mikrošķiedras mopu un lupatiņu serviss!

mopi skrubis

Laikā, kad mūsu sabiedrība izjūt bažas par jaunā vīrusa izplatību, ir īpaši svarīgi rūpēties ne tikai par roku higiēnu, bet arī publisko telpu tīrību. Kā liecina medijos pieejamā informācija – dažādi pētījumi apstiprina, ka jaunais vīruss uz dažādām virsmām var izdzīvot no dažām stundām līdz pat vairākām dienām. Viena no virsmām, kur nonāk daudz baktēriju, ir grīda. Tāpēc paralēli aktīvai un pareizai roku mazgāšanai arī grīdu tīrības uzturēšana ir tikpat svarīga! 

″Elis Tekstila Serviss„ piedāvātais risinājums - mikrošķiedras mopu un lupatiņu serviss ir viennozīmīgi pareiza izvēle, jo

⇒ Mēs nodrošinām tīru mopu un lupatiņu piegādi, netīro (lietoto) mopu un lupatiņu savākšanu, profesionālu mazgāšanu augstā temperatūrā ( 80 grādi ), kas palīdz iznīcināt baktērijas.

⇒ Mēs izmantojam sertificētus mazgāšanas līdzekļus.

⇒ Pateicoties mikrošķiedras sastāvam un īpašai mopa struktūrai (skrubim), ar ELIS mopiem patiešām var panākt kvalitatīvu un efektīvu grīdas mazgāšanu.

⇒ Šie mopi tiek piestiprināti pie kāta rāmja ar līplentu - mopam nav nepieciešams lieki pieskarties, kas ir būtiski no drošības un higiēnas aspekta.

⇒ Pateicoties mikrošķiedras īpašai struktūrai, šī materiāla lupatiņas un mopi ātri un viegli notīra virsmas un spēj uztvert lielu daudzumu eļļas, ūdens, putekļu un citu netīrumu.

⇒ Mikrošķiedra veido statisko elektrību, kas papildus palīdz satvert putekļus, sīkus netīrumus un noturēt tos līdz izmazgāšanas brīdim.

 Mikrošķiedras izstrādājumi žūst ievērojami ātrāk, neveidojot labvēlīgu augsni baktēriju veidošanai.

 

Aicinam uzzināt vairāk par ELIS mopiem un pareizu to lietošanu, noskatoties video ŠEIT!

 

TĪRS DARA TĪRU! PIESAKIETIES "ELIS" MIKROŠĶIEDRAS MOPU UN LUPATIŅU SERVISAM:

  • Zvaniet - 67500075
  • Raktiet - lv.info@elis.com
  • Aizpildiet kontaktformu ŠEIT

 

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!