25 jūlijs 2019

Bijām "Berendsen" = tagad esam "Elis"!

“Sveicināti, esmu no ELIS!” – šādi turpmāk mūsu darbinieki uzrunās jūs, lai sniegtu līdz šim tik ierastos mūsu servisa pakalpojumus! Uzņēmums BERENDSEN pakāpeniski maina zīmolu uz ELIS, un jauno logo jūs arvien biežāk redzēsiet gan uz uzņēmuma transportlīdzekļiem, gan arī darbinieku darba apģērbā, kā arī citviet.

Vēlamies Jums nedaudz atgādināt par šīm izmaiņām, lai abpusēji patīkamā sadarbība turpinātos bez ikdienišķiem pārpratumiem.

2017. gada septembrī ELIS, vadošs starptautiskais daudzu pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā tekstilizstrādājumu un higiēnas aprīkojuma pakalpojumu risinājumus gan Eiropā, gan Latīņamerikā, iegādājās uzņēmumu BERENDSEN.

Kopš 2018. gada jūnija esam strādājuši, izmantojot logo Berendsen Part of Elis, bet nu ir pienācis brīdis, kad sākot ar šī gada 1. oktobri plānojam pāreju pilnībā uz ELIS zīmolu. Šobrīd norit pārejas process, tāpēc arvien biežāk pamanīsiet mūsu jauno logo ELIS gan uz servisa transportlīdzekļiem, gan mūsu servisa darbinieku darba apģērbā, gan mārketinga materiālos un citviet.

 Mūsu uzņēmumam mainās zīmols, bet esiet pārliecināti - mūsu solījumi, sniegtie pakalpojumi un mūsu profesionālo darbinieku komanda ir nemainīga! Mūsu sadarbību šīs pārmaiņas neietekmēs, pakalpojumi no mūsu puses tiks sniegti ierasti augstā kvalitātē.

Ja Jums ir papildu jautājumi, vienmēr priecāsimies uz tiem atbildēt. Sazinieties ar mums e-pastā lv.info@elis.com vai zvanot pa tālruni   67500075.

elis logo

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!