21 maijs 2019

Jaunas krāsas higiēnas preču turētājiem!

"Berendsen" higiēnas preču turētāji pieejami vairākās krāsās. Sakiet "Nē" bezpersoniskai pelēcībai un izvēlieties piemērotāko krāsu savām labierīcībām! Piedāvājam 2 jaunas krāsas - flamingo rozā un ultra zilu!

Visi ir pieraduši pie standarta labierīcībām, kurās ir uzstādīti higiēnas preču turētāji klasiskās krāsās - melnā vai baltā. "Berendsen" higiēnas līnija atšķiras no citiem piedāvājumiem ar krāsu daudzveidību, kas ļauj labierīcības iekārtot daudz mūsdienīgāk un atškirīgāk no citiem.

Esam papildinājuši mūsu krāsu paleti un šobrīd piedāvājam 8 krāsas. Jaunums, kas nācis klāt ir flamingo rozā un ultra zilā krāsa, kas ir šī gada tendence.

Krāsas rada noskaņu, kāpēc gan par to nevajadzētu padomāt arī labierīcībās? Ne velti saka, ka labierīcības ir uzņēmuma vizītkarte. Izvēlieties "Berendsen" higiēnas turētājus ar jums tīkamāko krāsu, kas vislabāk atbilst jūsu uzņēmumam un radiet savās labierīcības higiēnisku un arī elegantu kopskatu.

jaunas higienas turetaju krasas

Signālkrāsas – laima zaļa un tumši sarkana

 Signālkrāsa ļoti efektīvi piesaista uzmanību vienam produktam telpā. Izmantota visā telpā, tā rada ļoti ekspresīvu izskatu. Esiet uzmanīgi, lietojot labierīcībās signalizējošās krāsas kopā ar daudzām citām krāsām interjerā, jo tas var radīt iespaidu, ka telpa ir nekārtīga. Ja nepieciešams akcentēt kāda konkrēta produkta aktīvu lietošanu, piemēram, dezinfekcijas putas, tad izvēloties signālkrāsu, jūs pievērsīsiet šim produktam labierīcību apmeklētāju uzmanību.

Klasiskā krāsa – ogles melna

Šī tumšā krāsa ir klasiska un konservatīva, tā nepiesaista uzmanību. Klasiskā krāsa saskan gandrīz ar jebkurām labierīcībām. Tā var padarīt telpu vienotu, ja tajā ir citas krāsas, un radīt mierīgu izskatu.

Zemes krāsa – akmens pelēka

Šī dabīgā krāsa ir mierīga un ļoti labi iederas labierīcībās ar baltu vai citām siltām krāsām interjerā. Var lietot arī telpās, kas ir tumšos toņos.

Neitrālā krāsa - sniegbalta

Tā ir droša krāsa, kas piestāvēs katrām labierīcībām. Tā var vienot telpu, nepiesaistot uzmanību. Baltā krāsa ir mūžīgā klasika, kuru izvēloties, nekad nevar kļūdīties.

Specifiskās interjera krāsas – lillā, flamingo rozā, ultra zila

Ekspresīvas krāsas tiem, kas vēlas izcelties, būt atšķirīgi savās interjera izpausmēs. Var lieliski papildināt zīmola krāsu, ja zīmols ir kādā no šiem toņiem.

Ar prieku Jums palīdzēsim.

Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu pārstāvis. Visi lauki ir aizpildāmi obligāti.

Vai esat mūsu klients?

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!