26 augusts 2019

Bērnu tematiskie dizaina paklāji

Telpās vai telpu zonās, kas paredzētas bērniem, piedāvājam tematiskus bērnu dizaina paklājus. Izvēloties šo maināmo paklāju risinājumu, Jūs radīsiet bērniem interesantu un krāsainu vidi, kur rotaļāties. Uzņēmums "Elis Tekstila Serviss” A/S piedāvā izvēlēties vairāk kā 20 dažādus jau gatavus bērnu paklāju dizainus. Jums ir iespēja arī veikt individuālu dizaina paklāja pasūtījumu, izvēloties krāsas, paklāja izmēru un vēlamo attēlu, tekstu, pat īstu fotogrāfiju, ko uzprintēt uz paklāja.

“Elis” piedāvātie bērnu paklāji ir ne tikai ar spilgtiem un krāsainiem attēliem, kas piesaista uzmanību, bet tie pilda arī rotaļu vai izglītojošo funkciju. Piedāvājam paklājus “Klasītes”, “Cirks”, “Alfabēts”, “Cipari”, “Tāllēkšana” un daudzus citus dizainus.

Jums ir iespēja izvēlēties vienu dizainu, kas Jūs uzrunā visvairāk vai arī izmantot visu bērnu dizainu komplektu. Katrā paklāju maiņas reizē Jums tiks piegādāts savādāka dizaina bērnu paklājs, tādējādi nodrošinot daudzveidīgu un interesantu rotaļu vidi bērniem.

Jums nav jāuztraucas par praktiskajiem jautājumiem, kas attiecas uz bērnu dizaina paklāju mazgāšanu un to, kā saglabāt šos paklājus labā stāvoklī – mēs piedāvājam pilnu servisu, kas iekļauj sevī paklāju izgatavošanu, mazgāšanu, kvalitātes kontroli un tīru paklāju piegādi noteiktā intervālā.

Šie bērnu paklāji lieliski noderēs bērnudārzu grupiņās, skolās, bērnu rotaļu un pieskatīšanas zonās kā arī citās vietās, kas saistītas ar bērniem.

cirks

Ja esat ieinteresēti, aicinām aizpildīt pieteikuma formu ŠEIT! Mūsu pārstāvis ar Jums sazināsies tuvākajā laikā un ar lielāko prieku atbildēs uz Jūsu jautājumiem, kā arī Jums būs iespēja arī klātienē apskatīt bērnu paklāju dizaina paraugus!

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!