25 jūnijs 2018

Berendsen” tagad ietilpst „Elis”, starptautiskā tekstilizstrādājumu, higiēnas un aprīkojuma pakalpojumu risinājumu līderuzņēmumā

2017. gada septembrī „Elis”, vadošs starptautiskais daudzu pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā tekstilizstrādājumu un higiēnas aprīkojuma pakalpojumu risinājumus, iegādājās uzņēmumu „Berendsen”. Gan „Berendsen”, gan „Elis” vairāk nekā gadsimtu ir pārstāvējuši vienu nozari. Daudzo darbības gadu laikā tie ir ieguvuši vadošas pozīcijas savās tirgus daļās, pateicoties nozares izpratnei, izcilam darbam, uzsvaram uz augstu kvalitāti un ciešai sadarbībai ar klientiem.

Mēs mainām mūsu zīmolu uz „Elis”, lai atainotu savu dalību spēcīgā, starptautiskā uzņēmumā un lai varētu arī turpmāk pilnveidot savus pakalpojumus. Lai uzzinātu vairāk par uzņēmumu ”Elis”, mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem “Elis” grupas līmenī un Latvijā, kā arī to, kādas jaunas iespējas šīs pārmaiņas sniegs Jums kā mūsu klientam, lūdzu, skatiet informāciju šeit: PDF.

Berendsen part of Elis2

  

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!