Jaunumi

Uzziniet jaunāko informāciju

Uzziniet vairāk par mūsu sasniegumiem, uzlabojumiem un svarīgām nozares un uzņēmuma aktualitātēm!

Kā “Elis” piedāvātais mopu serviss nodrošina higiēniski tīru grīdu un citas virsmas

Uzņēmumam “Elis” ir ievērojama pieredze higiēnas risinājumu nodrošināšanā gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem. Gadu gaitā uzkrātā pieredze ļāvusi izstrādāt labāko risinājumu telpu sausās un mitrās uzkopšanas nodrošināšanai, kas pieejams arī “Elis” klientiem visā pasaulē. Lasiet tālāk un uzziniet, kas “Elis” piedāvāto mopu servisu un nomu padara par labāko pakalpojumu telpu higiēnas jomā.

Kā “Elis” piedāvātais mopu serviss nodrošina higiēniski tīru grīdu un citas virsmas

Bērnu tematiskie dizaina paklāji

Telpās vai telpu zonās, kas paredzētas bērniem, piedāvājam tematiskus bērnu dizaina paklājus. Izvēloties šo maināmo paklāju risinājumu, Jūs radīsiet bērniem interesantu un krāsainu vidi, kur rotaļāties. Uzņēmums "Elis Tekstila Serviss” A/S piedāvā izvēlēties vairāk kā 20 dažādus jau gatavus bērnu paklāju dizainus. Jums ir iespēja arī veikt individuālu dizaina paklāja pasūtījumu, izvēloties krāsas, paklāja izmēru un vēlamo attēlu, tekstu, pat īstu fotogrāfiju, ko uzprintēt uz paklāja.

Bērnu tematiskie dizaina paklāji

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!