Jaunumi

Uzziniet jaunāko informāciju

Uzziniet vairāk par mūsu sasniegumiem, uzlabojumiem un svarīgām nozares un uzņēmuma aktualitātēm!

Bērnu tematiskie dizaina paklāji

Telpās vai telpu zonās, kas paredzētas bērniem, piedāvājam tematiskus bērnu dizaina paklājus. Izvēloties šo maināmo paklāju risinājumu, Jūs radīsiet bērniem interesantu un krāsainu vidi, kur rotaļāties. Uzņēmums "Elis Tekstila Serviss” A/S piedāvā izvēlēties vairāk kā 20 dažādus jau gatavus bērnu paklāju dizainus. Jums ir iespēja arī veikt individuālu dizaina paklāja pasūtījumu, izvēloties krāsas, paklāja izmēru un vēlamo attēlu, tekstu, pat īstu fotogrāfiju, ko uzprintēt uz paklāja.

Bērnu tematiskie dizaina paklāji

Priekšautu serviss Jūsu ērtībām

Kas ir ēdināšanas uzņēmuma panākumu atslēga? Daudzi teiks, ka tā ir pārdomāta ēdienkarte un laipna apkalpošana. Patiešām, bez lieliskiem pavāriem un profesionāļiem viesmīļiem neiztikt, taču tie nav vienīgie veiksmes faktori. Ēdināšanas uzņēmuma panākumi lielā mērā ir atkarīgi no tā, vai darbiniekiem ir ērti strādāt. Viena no būtiskām lietām, ikdienas darba veikšanai, ir priekšauti gan viesmīļiem, gan virtuves darbiniekiem. Jaunums mūsu pakalpojumu klāstā - PRIEKŠAUTU NOMA UN PILNS SERVISS!

Priekšautu serviss Jūsu ērtībām

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!