Jaunumi

Uzziniet jaunāko informāciju

Uzziniet vairāk par mūsu sasniegumiem, uzlabojumiem un svarīgām nozares un uzņēmuma aktualitātēm!

Priekšautu serviss Jūsu ērtībām

Kas ir ēdināšanas uzņēmuma panākumu atslēga? Daudzi teiks, ka tā ir pārdomāta ēdienkarte un laipna apkalpošana. Patiešām, bez lieliskiem pavāriem un profesionāļiem viesmīļiem neiztikt, taču tie nav vienīgie veiksmes faktori. Ēdināšanas uzņēmuma panākumi lielā mērā ir atkarīgi no tā, vai darbiniekiem ir ērti strādāt. Viena no būtiskām lietām, ikdienas darba veikšanai, ir priekšauti gan viesmīļiem, gan virtuves darbiniekiem. Jaunums mūsu pakalpojumu klāstā - PRIEKŠAUTU NOMA UN PILNS SERVISS!

Priekšautu serviss Jūsu ērtībām

Mikrošķiedras mopi - augstvērtīgs darbarīks grīdu tīrīšanai

Ja šobrīd meklējat telpu uzkopšanas inventāru, iepazīstieties ar "Berendsen - Elis" piedāvātajiem mikrošķiedras mopiem mitrai un sausai telpu uzkopšanai. Izmēģiniet un Jūs būsiet patīkami pārsteigti par rezultātu, jo beidzot ir mops, kurš patiešām izmazgā tīru grīdu! Šis produkts tiek piedāvāts nomā un tiek veikta to mazgāšana, piegāde un nomaiņa Jums nepieciešamajā intervālā.

Mikrošķiedras mopi - augstvērtīgs darbarīks grīdu tīrīšanai

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!