Ieskats

Ieskats Eiropas partneru izvēlē

Kā vadošais uzņēmums tekstila pakalpojumu tirgū mēs uzskatām, ka mūsu pienākums ir dalīties ar informāciju, kas var palīdzēt mūsu nozarei augt un mūsu klientiem un partneriem sasniegt savus uzņēmējdarbības mērķus.

Darbinieki

15000

Darbinieki

Noderīgi resursi

140

Ražotnes 16 ES valstīs

Grupas kopējie ieņēmumi

£1110m

Grupas kopējie ieņēmumi 2015/2016

Esiet informēti!

Airfreshener video

Gaisa atsvaidzinātāja akcija!

Īpašais akcijas piedāvājums – noslēdziet līgumā gaisa atsvaidzinātāju un saņemiet to 8 nedēļas BEZ MAKSAS! Ar „Berendsen” gaisa atsvaidzinātāju Jūsu telpas tiks nodrošinātas ar svaigu, patīkamu aromātu visas dienas garumā. Lietotājam un dabai draudzīgais pilna servisa risinājums pieejams dažādās krāsās ar iespēju izvēlēties izsmalcinātu aromātu un smaržas intensitāti.

Berendsen_Mat_microtech_detail.jpg

Jaunums maināmo paklāju tirgū!

Ar prieku Jūs informējam, ka "Berendsen" maināmo paklāju piedāvājumā ir jauns produkts - mikrošķiedras paklājs. Tas apvieno kokvilnas un neilona paklāja labākās īpašības, sniedzot lielāku efektivitāti sauso un slapjo netīrumu absorbēšanā jebkuros laikapstākļos.

Berendsen diversity.jpg

Svinam 23 gadu jubileju!

2017. gada 29. martā mūsu uzņēmums A/S "Berendsen Tekstila Serviss" nosvinēja 23 gadu jubileju! Sakām lielu paldies ikvienam mūsu klientam par līdzšinējo sadarbību un aicinām arī turpmāk savas rūpes par telpu tīrību uzticēt “Berendsen”!

Laundry at Berendsen_cropped

Mēs katru dienu cenšamies mazināt savas darbības ietekmi uz vidi

Mēs apzināmies savu atbildību pret mūsu darbiniekiem, vidi un sabiedrību, kurā darbojamies. Mēs esam ieguldījuši resursus, lai mazinātu ūdens, enerģijas un materiālu patēriņu.

Lasīt vairāk

Ieskatieties dažos stāstos, kas notiek ap  „Berendsen”.

Uzziniet patiesus klientu stāstus par to, kā viņi novērtē uzņēmuma darbību, un iepazīstieties ar uzņēmuma sasniegumiem un svarīgām nozares aktualitātēm, kas nonāk ziņu virsrakstos.

Illustrate community with employees.jpg

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!