Ieskats

Plašāks ieskats

Kā tekstilizstrādājumu, higiēnas un aprīkojuma pakalpojumu risinājumu tirgus līderis mēs uzskatām, ka mēs esam atbildīgi par tādu zināšanu izplatīšanu, kas palīdzēs augt tekstilizstrādājumu pakalpojumu nozarei. Iepazīstieties ar gadsimta laikā uzkrāto pieredzi un iedvesmojieties no tās. Šeit Jūs varat uzzināt jaunāko informāciju un iepazīties ar piemērizpētes rezultātiem un informatīvajiem bukletiem.

Darbinieki

45 000

SNIEDZAM SERVISU 400 000 KLIENTIEM

Ražotnes

440

28 valstīs

Ieņēmumi

3mrd

Grupas kopējie ieņēmumi

Esiet informēti!

Laundry at Berendsen_cropped

Mēs cenšamies mazināt savas darbības radīto ietekmi uz vidi

Mēs apzināmies savu atbildību pret mūsu darbiniekiem, vidi un sabiedrību, kurā darbojamies. Mēs esam koncentrējuši resursus un ieguldījumus, lai samazinātu materiālu izlietojumu, un esam guvuši panākumus ūdens un enerģijas patēriņa samazināšanas jomā.

Iepazīstieties ar dažiem stāstiem, kas saistīti ar „Elis”

Uzziniet patiesus klientu stāstus par to, kā viņi novērtē uzņēmuma darbību, un iepazīstieties ar uzņēmuma sasniegumiem un svarīgām nozares aktualitātēm, kas nonāk ziņu virsrakstos.

Uzzināt vairāk
News roles_Elis

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lūdzu, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to!