,
Higiēnas produkti
Sazinies ar mums higiena@berendsen.lv
,
Higiēnas produkti
Sazinies ar mums
 
 
 
 
Roku dezinfekcijas putas video
video icon

Roku dezinfekcijas putas video

Roku dezinfekcijas putas

Ātri žūstošs un maigs roku dezinfekcijas līdzeklis!

Roku tīrīšanai bez ūdens, ziepēm un dvieļiem. Uzlabotais putu sastāvs higiēniski attīra ādu, to nesausinot. Iznīcina baktērijas un ļauj ietaupīt! Pārbaudēs iegūtie rezultāti ir apstiprinājuši,ka roku dezinfekcijas līdzeklis iznīcina līdz 99,99 % uz ādas esošo patogēno mikroorganismu,tā novēršot baktēriju pārnešanas risku un mazinot slimību izplatīšanos. Šo aizsardzību uzlabo antibakteriālā dozatora virsma, pie kuras nav jāpieskaras. Tā darba kolektīvā tiek mazināts saslimšanas risks un līdz ar to ietaupīta nauda. Atšķirībā no parastajām želejām, kas satur līdz 85% etilspirta un sausina ādu, šis roku dezinfekcijas līdzeklis ir bagātināts ar basijas sviestu un E vitamīnu. Pat ja līdzeklis tiek lietots bieži, dabisko mitrinošo sastāvdaļu kombinācija palīdz saglabāt ādas mitrumu. Šīs unikālās putas ātri nožūst, darot ādu maigu, un tā nepaliek lipīga.

 

Vienkārša lietošana!

Uzklājiet roku dezinfekcijas līdzekli uz plaukstas un berzējiet to pret otru plaukstu, lai vienmērīgi izlīdzinātu putas uz abām plaukstām un pirkstiem (īpaši ap nagiem un pirkstu galiem), līdz rokas top sausas. Šis roku dezinfekcijas līdzeklis ir īpaši noderīgs vietās, kur ir palielināta mikrobu izplatīšanās iespēja, piemēram, birojos, skolās, pārtikas pārstrādes un ēdināšanas uzņēmumos.

Uzpildes materiāls: etilspirts, basijas sviests un E vitamīns. 500 ml iepakojums

Jūsu ieguvumi!

Viens roku dezinfekcijas līdzekļa iepakojums paredzēts 1250 lietošanas reizēm. Turētājam ir vienkāršā uzpildes sistēma, kurā ir nomaināms uzpildes iepakojums ar sūkni. Lietojot šo roku dezinfekcijas līdzekli, var iztikt bez ūdens, ziepēm un dvieļiem, tādēļ samazinās kopējie izdevumi un tiek saudzēta vide.


Roku dezinfekcijas putu dozatora izmērs (mm): 265 x 105 x 120

 
 
 
 

Berendsen higiēnas produkti

http://www.berendsen.lv/higiena-3d
http://www.berendsen.lv/higiena-3d
Higiēnas produkti 3D

Higiēnas produkti 3D

Apskatīt
http://www.berendsen.lv/higienas-produkti
http://www.berendsen.lv/higienas-produkti
Pārējie produkti

Pārējie produkti

Apskatīt