,
Higiēnas produkti
Sazinies ar mums higiena@berendsen.lv
,
Higiēnas produkti
Sazinies ar mums

Šķidro putu ziepju dozators

 

Berendsen šķidro ziepju dozatori – uzlabojiet tīrību savās darba telpās

Vēlaties uzlabot un nodrošināt perfektu higiēnu savā darba vietā? Ieskatieties Berendsen piedāvājumos – kompānija piedāvā ērti, praktiski un viegli lietojamus putu ziepju dozatorus. Jāuzsver, ka ar šīm putu ziepēm ir īpaši viegli nomazgāt netīrumus un baktērijas efektīvā un, protams, videi draudzīgā veidā.

Mazāks ziepju un ūdens patēriņš – iegādājies savam uzņēmumam vai birojam jau tūlīt

Izmantojot Berendsen piedāvātos putu ziepju dozatorus - ar vienu spiedienu Jūsu rokās ērti nonāks precīzi 0,4 ml putu ziepju. Pateicoties precīzajam daudzumam un koncentrētajai konsistencei, tualetes apmeklētājiem nav lieki jāpatērē ziepes un ūdens, lai saziepētu rokas un tās pilnībā nomazgātu. Turklāt šīs, Berendsen piedāvātās putas ir ātri un viegli noskalojamas, kā arī viegli lietojamas. Pieejami ari bezpieskāriena putu ziepju dozatori ar gaismas sensoru. Šis modelis padod lietotājam precīzu ziepju putu daudzumu tajā brīdī, kad tas fiksē, ka zem tā ir novietota roka.

Berendsen šķidro putu ziepju dozatora pietiks ilgam laikam gan mazos uzņēmumos, gan lielās firmās

Jāuzsver, ka viens Berendsen šķidro ziepju dozatora iepakojums satur 500 ml šķidro putu ziepju, kas ir pietiekami 1250 lietošanas reizēm. Uzpildes indikators skaidri parāda, kad ir nepieciešama uzpildīšana, nemaz neatverot iekārtu – Jūs varēsiet viegli un ērti sekot līdzi un vajadzības gadījumā papildināt. Putu ziepes tiek piegādātas kompaktā un hermētiskā 0,5 litru iepakojumā, to ir viegli uzglabāt un tās pietiks ilgam laikam

Vienkārši un tīri – parūpējies par tīrību savā darba vidē

Inteliģentais dizains nodrošina to, ka pumpītis ir putu ziepju iepakojuma komplektā. Uzpildot putu ziepes, tiek nomainīta visa iepakojuma vienība. Tāpēc nepastāv baktēriju pārnešanas iespēja netīra pumpīša dēļ. Putu ziepes nekad netek un nesakalst.

Turklāt putu ziepes nepil un nodrošina vienmēr tīru izlietni un tās apkārtni. Antibakteriālā dozatora virsma nodrošina maksimālu higiēnu Jums un Jūsu tualetes telpas apmeklētājiem. Berendsen putu ziepes pierāda to, ka ziepes, kas ir nesaudzīgas pret netīrumiem, ir saudzīgas pret ādu. Tās bez problēmām nomazgā netīrākās vielas kā eļļas un taukus. Tajā pašā laikā tās ir maigas un patīkamas ādai. Varat izvēlēties versiju ar smaržu vai bez tās – abu sastāvdaļas ir vieglas, kas to lietošanu padara maigu un patīkamu.

Jūsu ieguvums – tīra un patīkama vide

  • Antibakteriāla virsma nodrošina maksimālu higiēnu;
  • Precīza putu ziepju deva efektīvai roku nomazgāšanai;
  • Iepakojumā iestrādātais pumpītis novērš ziepju pilēšanu un nodrošina higiēnisku lietošanu;
  • Maigas, bet efektīvas ziepes padara tualetes apmeklējumu patīkamu;
  • Pieejami ziepju dozatori ar sensoru.

Uzpildes materiāls: Maigas putu ziepes bez smaržas un krāsas
Putu ziepju dozatora izmērs (mm): 280 x 95 x 100

Putu ziepju dozatora ar sensoru izmērs (mm): 265 x 105 x 120

 
 
 
 

Berendsen higiēnas produkti

http://www.berendsen.lv/higiena-3d
http://www.berendsen.lv/higiena-3d
Higiēnas produkti 3D

Higiēnas produkti 3D

Apskatīt
http://www.berendsen.lv/higienas-produkti
http://www.berendsen.lv/higienas-produkti
Pārējie produkti

Pārējie produkti

Apskatīt