,
Mūsu kontakti
Sazinies ar mums info@berendsen.lv

Mikrošķiedras paklāju serviss

Mikrošķiedras paklājs ir JAUNUMS maināmo paklāju tirgū, kas apvieno neilona un kokvilnas paklāja labākās īpašības, sniedzot lielāku efektivitāti kā sauso, tā slapjo netīrumu absorbēšanā jebkuros laikapstākļos.

Mikrošķiedras paklāja sastāvā ir 50% stingras un izturīgas „Phoenix” neilona šķiedras, kas efektīvi noberž sausos netīrumus un dubļus no apavu zolēm. Otrus 50% veido mikrošķiedras, kas lieliski uzsūc mitrumu. Vērts uzsvērt, ka mikrošķiedras pavedieni ir 16 reizes tievāki nekā cilvēka mats, līdz ar to tie spēj uzsūkt līdz pat 20% vairāk ūdens nekā cita veida šķiedras, piemēram, kokvilnas.

Salīdzinot ar citu veidu paklājiem, tā sastāvā ir daudz vairāk šķiedru pavedienu, kuros ieķerties netīrumiem un mitrumam. Šī iemesla dēļ paklājam ir nepārspējama netīrumu absorbēšanas spēja. Mikrošķiedras paklājs aiztur līdz pat 92% netīrumu, putekļu un ūdens, kas tiek ienesti telpās ar apaviem.

Pateicoties mikrošķiedras īpašai struktūrai, ūdens uzkrājas starp šķiedrām, nevis iesūcas tajās. Šī tehnoloģija atvieglo mitruma iztvaikošanu, tādēļ mikrošķiedras paklājs izžūst daudz ātrāk nekā neilona vai kokvilnas. Šis risinājums ļauj paklājam ilgāk pildīt savas funkcijas un efektīvāk nodrošināt Jūsu grīdu tīrību līdz nākamajai paklāju maiņai.

Mikrošķiedras paklāja pamatne ir izgatavota no jauna „Super Styrene” gumijas veida, kas ir īpaši izturīgs un, atšķirībā no nitrila gumijas, uzreiz pēc paklāja noklāšanas līdzeni pieguļ grīdai. Šī gumija kā arī paklāja šķiedra ir karstumizturīga, tā neļauj paklājam sarauties mazgāšanas procesā. Paklāji nekļūst viļņaini un tādēļ izslēdz paklupšanas risku.

Lielākā daļa paklāju stingri nepieguļ grīdas segumam, ja zem tiem nonāk netīrumi un ūdens. Mikrošķiedras paklāja gumijas pamatnes īpašais rievotais raksts ir izstrādās tā, lai novirzītu ūdeni pa rievām prom no paklāja apakšas. Šis risinājums ļauj labāk noturēt paklāju attiecīgajā vietā uz grīdas seguma.

Mikrošķiedras paklājs ir pieejams gaumīgā pelēkā tonī, kas ir ļoti praktiski dažādos gadalaikos - gan ziemas apstākļos, kad ir jācīnās ar sāls atstātajām pēdām, gan arī vasarā, kad galvenie netīrumi ir smiltis un putekļi. Paklājs pilda savas funkcijas, absorbējot netīrumus, bet tajā pašā laikā, pateicoties šim krāsas tonim, nebojā telpas kopējo izskatu.

Pieejamie paklāja izmēri: 85 x 150 cm un 115 x 200 cm.

 

Ieguvumi, lietojot mikrošķiedras paklāju servisu:

  • mikrošķiedras paklāja spēja aizturēt līdz pat 92% netīrumu, putekļu un mitruma, tāpēc Jūsu grīdas ilgāk būs tīras un sausas;
  • īpašā gumijas pamatne, kas neviļņojas un stabili pieguļ grīdas segumam, samazinot paslīdēšanas un paklupšanas risku;
  • paklāja spēja ātri izžūt, ļaus to lietot ilgākā laika posmā, kas dos Jums iespēju ieekonomēt līdzekļus;
  • praktiskā paklāja krāsa efektīvi noslēps netīrumus, nebojājot kopējo telpas izskatu;
  • grīdas segums kalpos ilgāk, tas ļaus Jums ietaupīt līdzekļus;
  • mazākas kopējās telpu tīrīšanas izmaksas;
  • izvēloties „Berendsen” paklāju servisu, Jums nav jārūpējas par paklāju iegādi, tīrīšanu un nomaiņu – mēs to izdarīsim Jūsu vietā!

Pārējie Berendsen produkti

http://www.berendsen.lv/logo-paklaji
http://www.berendsen.lv/logo-paklaji
Logo paklāji

Logo paklāji

Lasīt vairāk
http://www.berendsen.lv/virtuves-dvielu-serviss
http://www.berendsen.lv/virtuves-dvielu-serviss
Virtuves dvieļi

Virtuves dvieļi

Lasīt vairāk
http://www.berendsen.lv/higienas-serviss
http://www.berendsen.lv/higienas-serviss
Higiēnas serviss

Higiēnas serviss

Lasīt vairāk