,
Paklāju produkti
Sazinies ar mums info@berendsen.lv
 
 
 
 

Jaunums - spilgti un efektīvi krāsainie paklāji

Monokrāsu paklāji ir jauns pakalpojums, ko Berendsen (EPS) piedāvā saviem klientiem. Tie ir spilgti un viegli pamanāmi paklāji, kas efektīvi pilda savas funkcijas un lieliski papildina interjeru. Šie paklāji ir paredzēti, lai palīdzētu izcelt savu uzņēmumu starp pārējiem un radītu labu iespaidu par savu uzņēmumu jau pie tā ieejas durvīm.

Jaunais pakalpojums, monokrāsu paklāji, ir lieliski piemērots ikvienam Berendsen (EPS) klientam, kā arī citiem uzņēmumiem, kas rūpējas par sava uzņēmuma tēlu un atpazīstamību. Monokrāsu paklāji ir ļoti spilgtu krāsu paklāji, kas palīdz pasargāt telpas no putekļiem un netīrumiem, kā arī uzlabo uzņēmuma vizuālo tēlu. Šos paklājus var izmantot, lai izceltu savu uzņēmumu starp pārējiem, saskaņotu grīdas segumu un paklājus ar tā logo vai interjeru.

Pašlaik šie paklāji ir pieejami deviņās košās krāsās, izmērs 115x200 cm:

  • Gaiši zaļš (Light Green);
  • Violets (Purple);
  • Fuksiju krāsā (Fuchsia);
  • Tumši zaļš (Dark Green);
  • Oranžs (Orange);
  • Rozā (Pink);
  • Melns (Black);
  • Zils (Mid Blue);
  • Tumši sarkans (Wine).

Piedāvājam arī citus dažāda dizaina krāsainus paklājus, ko var apskatīt mājas lapas sadaļā Dizaina paklāji

Jūs varat izvēlēties un pasūtīt paklāju tādā krāsā, kas vislabāk atbilst krāsām, kas iekļautas Jūsu uzņēmuma logotipā vai kādās esat paredzējis iekārtot uzņēmuma telpas. Tā vietā, lai izvēlētos paklāju tumšā, neuzkrītošā un neizteiksmīgā krāsā, atdzīviniet uzņēmuma telpas ar spilgtiem, dzīvespriecīgiem un moderniem toņiem!

Tāpat kā citi Berendsen (EPS) piedāvātie paklāji, arī monokrāsu un dizaina paklāji, ne tikai labi izskatās, bet arī pilda praktiskas funkcijas. Paklāji efektīvi aizsargā grīdas no nolietošanās un paildzina to kalpošanas laiku, tāpat tie efektīvi savāc putekļus un netīrumus no apaviem.

Novietot košos monokrāsu un dizaina paklājus, Jūs varat gan pie uzņēmuma durvīm, kur tie būs pamanāmi visiem, kas apmeklē uzņēmumu, kā arī citās vietās, kur grīdām ir nepieciešama papildus aizsardzība, piemēram, pie printeriem un kopētājiem.

Tā kā paklāji ir koši, ir būtiski tos uzturēt vienmēr tīrus un labā stāvoklī. Lai atvieglotu šo uzdevumu, ir pieejama gan monokrāsu  un dizaina paklāju noma, gan to serviss. Serviss iekļauj paklāju nomu, piegādi nomaiņu, kā arī kvalitatīvu, profesionālu un videi draudzīgu tīrīšanu.

 

Pārējie paklāju produkti

http://www.berendsen.lv/dizaina-paklaji
http://www.berendsen.lv/dizaina-paklaji
Dizaina paklāji

Dizaina paklāji

Lasīt vairāk
http://www.berendsen.lv/sarkano-paklaju-noma
http://www.berendsen.lv/sarkano-paklaju-noma
Sarkanie paklāji

Sarkanie paklāji

Lasīt vairāk
http://www.berendsen.lv/logo-paklaji
http://www.berendsen.lv/logo-paklaji
Logo paklāji

Logo paklāji

Lasīt vairāk