,
Paklāju produkti
Sazinies ar mums

Gumijas paklājiņi jeb skreiperi sniegs jaunu izskatu telpām

Ir pienācis laiks īstenot patīkamas vizuālās pārmaiņas Jūsu mājoklī vai birojā! Vienkāršākais veids, kā to paveikt, ir ieklāt jaunu, izturīgu un askētisku paklāju. Rūpēties par iekštelpu tīrību tagad ir pavisam vienkārši, ja tiek izmantoti Berendsen gumijas paklājiņi – skreiperi. Tas ir paklājs visaugstākās kvalitātes grīdas segumu cienītājiem un, kā vēsta tā nosaukums – novāc visus netīrumus no Jūsu apaviem vai mīluļa ķepām un samazina telpu piegružošanu!

Skreiperis aizstās ierastos kājslauķus pie ieejas un iekštelpās

 

Piešķiriet sev brīvdienu no nogurdinošajiem uzkopšanas darbiem! Tagad vairs nav nepieciešams izmantot divus kājslauķus (vienu pie ieejas un otru iekštelpās), jo pietiek tikai ar vienu: tas ir ērti un praktiski ne tikai no tīrības, bet arī no paklāja izturības skatupunkta, jo:

 • Tā virsma ir klāta ar dažāda garuma vidējas cietības gumijas sariem, kas noņems visus āra netīrumus un gružus;

 • Pamatnes materiāls ir elastīgs un neslīdošs, līdz ar to ziemas sezonā nesaplaisās un ļaus droši pa to pārvietoties;

 • Zem tā nekrāsies gruži, jo tie sabirst īpašā vannveida padziļinājumā, ko ir viegli iztīrīt.

Skreiperis – daudzfunkcionāls gumijas paklājs

Parasti gumijas paklāji grīdām palīdz atvieglot priekštelpu vai koridora uzkopšanas darbus, bet labi paklāji - uz pusi samazinās patērēto laiku un enerģiju. Vislabāko rezultātu var sasniegt, ja gumijas paklājiņi ir novietot pie ieejas telpās vai vējtverī pirms maināmā paklāja. Tas ir piemērots jebkuram mājoklim un biroja telpai, jo:

 • Ir paredzēts gan iekštelpām, gan āra apstākļiem – ikvienā Tev vēlamā un vajadzīgā vietā;

 • Ir izturīgs un gatavots no augstvērtīgas nitrilgumijas, kas neatkarīgi no gaisa temperatūras saglabās savu formu un funkcijas;

 • Nodrošina rupjo gružu (smilts, grants, māla, sniega, u.c.) savākšanu un ir īpaši piemērots un ērti lietojams ziemas un rudens sezonā;

 • Lielais protektors efektīvi noberž smalkos netīrumus, dubļus un sniegu no apaviem;

 • 2 reizes samazina netīrumu daudzums, kas tiek ienesti telpās, novietojot skreipera paklāju pie durvīm;

 • Pilda barjeras funkciju starp servisa vai remonta telpām un biroju, ērti norobežojot un nepieciešamības gadījumā atdalot darba telpas.

Nav jāaprobežojas ar vienu izmēru – Berendsen  gumijas paklāji grīdām ir pieejami 2 dažados izmēros: 85 x 140 cm un 115 x 180 cm, ļaujot izvēlieties savām darba telpām vai mājoklim piemērotāko izmēru.


Izvēlieties gumijas paklāju un iegūstiet vairāk!

Ir lieliski iegūt papildiespējas, izvēloties kādu produktu vai paklapojumu, tieši tādēļ Berendsen ir padomājis pat katru skreipera detaļu, piedāvājot klientiem tādu paklāja segumu, kas ļauj efektīvi attīrīt apavus un aizsargāt grīdu, lai Jūs varētu uzlabot tīrības līmeni savā darba vidē. Tāpat jāuzsver, ka, izvēloties servisu:

 • Kopējās izmaksas gada laikā samazinās, jo Berendsen piedāvā īpaši izdevīgus piedāvājumus gan lielākiem, gan mazākiem uzņēmumiem;

 • Tiek piegādāts tīrs paklājs vismaz 1 reizi nedēļā, ko nomaina pret netīro;

 • Jebkuru paklāju mazgātā saudzīgā veidā, izmantojot videi draudzīgus tīrīšanas līdzekļus.

BERENDSEN PARŪPĒSIES PAR TO, LAI JŪSU GRĪDAS BŪTU TĪRAS!

Izturīgie gumijas paklājiņi grīdām no Berendsen palīdzēs padarīt Jūsu māju vai biroja telpas daudz tīrākas un Jūs varēsiet veltīt laiku patīkamākām nodarbēm. Ieskatieties Berendsen piedāvājumā un izvēlieties dažāda izmēra skreiperu paklājus!

Berendsen ikvienam sniedz iespēju izdevīgi iegādāties gumijas paklājus grīdām un pēc tam tos lietot ilglaicīgi. Kāpēc gaidīt? Samaziniet rūpes par mājokli vai biroja telpām jau tagad, ieskatoties mūsu plašajā piedāvājumā! Izvēlieties atbilstošāko paklāju pēc krāsas, tekstūras un izmēriem jau tagad!

 


Pārējie paklāju produkti

http://www.berendsen.lv/kokvilnaspaklaji
http://www.berendsen.lv/kokvilnaspaklaji
Kokvilnas paklāji

Kokvilnas paklāji

Lasīt vairāk
http://www.berendsen.lv/neilona-paklaji
http://www.berendsen.lv/neilona-paklaji
Neilona paklāji

Neilona paklāji

Lasīt vairāk
http://www.berendsen.lv/dizaina-paklaji
http://www.berendsen.lv/dizaina-paklaji
Dizaina paklāji

Dizaina paklāji

Lasīt vairāk