,
Higiēnas produkti
Sazinies ar mums higiena@berendsen.lv
,
Higiēnas produkti
Sazinies ar mums
Berendsen higiēnas produktu līnija
video icon

Berendsen higiēnas produktu līnija

Gaisa atsvaidzinātājs

Gaisa atsvaidzinātājs likvidē smakas un nodrošina patīkamu smaržu tualetes telpā visas dienas garumā. Pieejami trīs aromātu veidi. Aromāta stiprumu var pielāgot telpas lielumam.

Parastajiem gaisa atsvaidzinātājiem uz lietošanas beigām samazinās aromāts. Izmantojot šo patentēto risinājumu, aromāts ir nemainīgs visā 60 dienu ilgajā atsvaidzinātāja lietošanas periodā. Pēc 60 dienām mūsu servisa cilvēks ierodas nomainīt atsvaidzinātāja kapsulu. Viens atsvaidzinātāja iepakojums ir pietiekams 30 kvadrātmetru platībai. Atsvaidzinātājs ir aprīkots ar slēdzeni, un pilna servisa līgums nodrošina to, ka tas vienmēr ir uzpildīts un strādā Jūsu labā.

Atšķirībā no citām gaisa atsvaidzinātāju sistēmām, Berendsen gaisa atsvaidzinātāji neizplata gaisā sīkas, nepatīkamas kristāliskas daļiņas. Tā vietā aromāts izplatās gaisā pakāpeniski bez aerosolu un dažādu mehānismu lietošanas. Atšķirībā no citiem gaisa atsvaidzinātājiem, Microtrans® patentētais smaku neitralizētājs neveic smaku maskēšanu. Tas padara smakas neitrālas. Tādēļ Jūsu tualetes telpa smaržos jauki pat dienas beigās. Atsvaidzinātāja darbības pamatā ir neliels patentēts siltumelements, kas nesatur smagos metālus, savukārt aromāts nesatur pazīstamos alergēnus.

Gaisa atsvaidzinātāja izmērs (mm): 155 x 95 x 85

Gaisa atsvaidzinātāja Plus izmērs (mm): 180 x 120 x 80

 
 
 
 

Gaisa atsvaidzinātājs Plus

Ir pieejama arī uzlabotā atsvaidzinātāja versija tādām tualetes telpām, kuras ir ar augstu mitruma līmeni un kur ir nepieciešama lielāka jauda, lai nodrošinātu aromātu visā telpā. Darbības princips ir tāds pats kā parastajam Berendsen gaisa atsvaidzinātājam, tikai aromāts ik pēc 10 sekundēm tiek izplatīts telpā ar speciāla ventilatora palīdzību.

Jūsu ieguvums:

  • Smaržīga tualetes telpa visas dienas garumā
  • Aromāts, kas saglabā savu noturību visā produkta lietošanas periodā
  • Apkalpošanas līgums nosaka, ka atsvaidzinātājs vienmēr ir uzpildīts
  • Videi draudzīgs risinājums, kura darbības pamatā ir patentēts siltumelments

Aromāti: "Mandarīns", "Citrusaugi" vai "Piparmētra"

Berendsen higiēnas produkti

http://www.berendsen.lv/higiena-3d
http://www.berendsen.lv/higiena-3d
Higiēnas produkti 3D

Higiēnas produkti 3D

Apskatīt
http://www.berendsen.lv/higienas-produkti
http://www.berendsen.lv/higienas-produkti
Pārējie produkti

Pārējie produkti

Apskatīt