Uzticamākais un ilggadējākais palīgs paklāju tīrīšanā Latvijā ir A/S Berendsen Tekstila Serviss . Uzņēmuma pakalpojumus Latvijā izmanto vairāki atpazīstami uzņēmumi, rūpnīcas, restorāni, veikali, sporta klubi, skaistumkopšanas saloni u.c. Daudzie un pastāvīgie Berendsen klienti ir apliecinājums uzņēmuma sniegto pakalpojumu kvalitātei.

Izmantojot Berendsen paklāju servisu, Jūs nevien pārsteigsit viesus un klientus ar nevainojami tīrām telpām, bet arī palīdzēsit dabai, jo mūsu speciālisti strādā ar videi draudzīgām metodēm.

 

Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs

Par pakalpojumu sniegšanu

Valsts SIA "Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs" apliecina veiksmīgu sadarbību ar A/S "Berendsen Tekstila Serviss". No 2009. gada novembra tiek saņemti maināmo paklāju servisa pakalpojumi, no 2013. gada marta higiēnas preču un aprīkojuma piegādes un nomas pakalpojumi.

Savstarpējās līgumattiecības tiek precīzi ievērotas, darbinieku attieksme ir profesionāla un elastīga. A/S "Berendsen Tekstila Serviss" varam raksturot kā stabilu, profesionālu, korektu un uzticamu sadarbības partneri, kurš nodrošina augstas kvalitātes produktus un servisu.

Saimnieciskā nodrošinājuma daļas vadītājs

Rīgā, 2016. gada 7. decembrī.

 

Accenture Latvijas filiāle

Par pakalpojumu sniegšanu

Accenture Latvijas filiāle apliecina veiksmīgu sadarbību ar A/S "Berendsen Tekstila Serviss" kopš 2013. gada 1. septembra, saņemot higiēnas preču piegādes pakalpojumu. Serviss tiek veikts augstā līmenī, gan nodrošinot ātras, kvalitatīvas un precīzas produktu piegādes, gan darbinieku atsaucībā, ātri un efektīvi risinot jebkurus radušos jautājumus. Tiek nodrošināts operatīvs serviss, gadījumos, kad beigušies uzpildes materiāli.

Līdzšinējās sadarbības laikā A/S "Berendsen Tekstila Serviss" ir apliecinājis gan produktu, gan servisa kvalitāti, kā arī sevi parādījuši kā uzticamu sadarbības partneri.

Biroja administrācija

Rīgā, 2016. gada 5. oktobrī.

 

SIA "C.T.CO"

SIA "C.T.CO" kopš 2015. gada augusta higiēnas preču iegādi veic, izmantojot A/S "Berendsen Tekstila Serviss" pakalpojumus. Preces var ērti pasūtīt, piezvanot vai nosūtot e-pastu kompānijas menedžerim, kas vienmēr ātri reaģē un izpilda pasūtījumu.

A/S "Berendsen Tekstila Serviss" piegādes notiek precīzi, ātri un kvalitatīvi, īpaši jāuzsver darbinieku atsaucība un kompetence. Esam apmierināti arī ar šoferu darbu - viņi ir vienmēr laipni un izpalīdzīgi.

Līdzšinējās sadarbības laikā neesam saskārušies ar piegādes vai preču kvalitātes problēmām.

Valdes locekle

Rīgā, 2016. gada 1. augustā.

 

SIA "Tele2 Shared Service Center"

Uzņēmums SIA "Tele2 Shared Service Center" nodrošina informācijas tehnoloģiju, telekomunikāciju un finanšu pakalpojumus visiem "Tele2 AB" grupas uzņēmumiem, deviņās valstīs - Austrijā, Horvātijā, Igaunijā, Kazahstānā, Latvijā, Lietuvā, Nīderlandē, Vācijā un Zviedrijā.

Sadarbība ar A/S "Berendsen Tekstila Serviss" aizsākās 2016. gada aprīlī, uzticot higiēnas preču uzstādīšanu un to tālāku apkapošanu. Līdz šim mums ir bijusi tikai pozitīva pieredze ar šo sadarbības partneri. Visi pasūtījumitiek izpildīti kvalitatīvi, ievērojot izpildes termiņus un klienta vajadzības.

Rezultāts un darba process, kā arī uzņēmuma profesionalitāte un piedāvātais serviss kopumā kalpoja par pamatu mūsu sadarbības turpināšanai. Novērtējam ekonomiskos automātiskos papīra ruļļu dvieļu padevējus un putu ziepes, kā arī antialerģiskos gaisa atsvaidzinātājus ar patīkamu un vienmērīgu aromātu.

Īpaši augstu novērtējam A/S "Berendsen Tekstila Serviss" komandas profesionālās īpašības - atsaucību, kvalitāti, precizitāti un ātrumu.

Esam priecīgi par pozitīvo pieredzi ar A/S "Berendsen Tekstila Serviss", un ar pārliecību iesakām šo uzņēmumu kā profesionālu un stabilu sadarbības partneri!

Iepirkumu un sagādes nodaļa

Rīgā, 2016. gada 27. jūlijā.

 

Rīgas domes Saimniecības pārvalde

Rīgas domes Saimniecības pārvalde vairākus gadus sadarbojas ar A/S "Berendsen Tekstila Serviss". Atbilstoši iepirkumu procedūru rezultātā noslēgto līgumu prasībām Rīgas domei, A/S "Berendsen Tekstila Serviss" piegādā maināmos paklājus un mopus.

A/S "Berendsen Tekstila Serviss" paklāju un mopu piegādes notiek savlaicīgi un piegādātās preces ir kvalitatīvas.

Pārvaldes priekšnieks

Rīgā, 2016. gada 23. februārī

 

Tiesu administrācija

Par sadarbību ar A/S "Berendsen Tekstila Serviss"

Informēju, ka iepirkumu procedūru rezultātā Tiesu administrācija 23.02.2015. noslēdza līgumu ar A/S "Berendsen Tekstila Serviss" par maināmo paklāju nomu, piegādi un nomaiņu tiesu, tiesu zemesgrāmatu nodaļu un Tiesu administrācijas vajadzībām.

Piegādes tika veiktas paredzētajos termiņos un nevainojamā kvalitātē, A/S "Berendsen Tekstila Serviss" darbinieki ir lietpratēji savā jomā.

Direktors

Rīgā, 2016. gada 10. februārī

 

Ozolnieku novada pašvaldība

Par A/S "Berendsen Tekstila Serviss" sniegtajiem pakalpojumiem

Ozolnieku novada pašvaldība apliecina veiksmīgu sadarbību un sniedz pozitīvu atsauksmi A/S "Berendsen Tekstila Serviss", kas ilgstoši sniedz uzņēmuma piedāvātos pakalpojumus.

A/S "Berendsen Tekstila Serviss" pakalpojumu veic labā kvalitātē. Uzņēmuma darbinieki ir atsaucīgi un komunikabli, sevi parādījuši kā uzticamu sadarbības partneri.

Izpilddirektora vietnieks

Rīgā, 2016. gada 28. janvārī.

 

A/S "Latvijas Finieris"

Par A/S "Berendsen Tekstila Serviss" sniegtajiem pakalpojumiem

A/S "Latvijas Finieris" jau vairākus gadus sadarbojas ar A/S "Berendsen Tekstila Serviss". Izmantojam gan neilona, gan kokvilnas maināmo paklāju pakalpojumus, gan higiēnas risinājumus. Esam apmierināti ar nodrošināto servisu un piegāžu kvalitāti. Uzņēmuma darbinieki ir pretimnākoši un operatīvi reaģē uz nepieciešamajām izmaiņām.

Varam ieteikt A/S "Berendsen Tekstila Serviss" kā labu un uzticamu sadarbības partneri.

Apsaimniekošanas un sadzīves dienesta direktora p.i.

Rīgā, 2014. gada 19. maijā

 

Valmieras pilsētas pašvaldība

Par sadarbības novērtējumu

Valmieras pilsētas pašvaldība 2014. gadā izsludināja publisko iepirkumu "Maināmo paklāju un grīdas sausās uzkopšanas darbarīku nomas pakalpojumu sniegšanā Valmieras pilsētas pašvaldības iestādēm" (iepirkuma identifikācijas Nr. VPP2014/003P), kā rezultātā 07.03.2014. tika noslēgts līgums ar akciju sabiedrību "Berendsen Tekstila Serviss", reģistrācijas Nr. 40003188248 (turpmāk tekstā - Uzņēmums).

Saskaņā ar noslēgto līgumu Uzņēmums nodrošina un sniedz maināmo paklāju un grīdas sausās uzkopšanas darbarīku nomas pakalpojumu Valmieras pilsētas pašvaldības iestādēm un struktūrvienībām.

Preču kvalitāte un pakalpojuma izpildes termiņi tiek ievēroti un kontrolēti, kā arī atzinīgi novērtējam Uzņēmuma darbinieku profesionalitāti.

Izpilddirektors

Valmierā, 2014. gada 13. maijā

 

VSIA "Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs"

Par A/S "Berendsen Tekstila Serviss" sniegtajiem pakalpojumiem

A/S "Berendsen Tekstila Serviss" nodrošina maināmo paklāju pakalpojumu ar kokvilnas un neilona paklājiem un mopu servisu VSIA "Rīgas psihiatrijas un narkologijas centrs" struktūrvienībās kopš 2003. gada. Pakalpojums tiek sniegts kvalitatīvi, atbilstoši līguma nosacījumiem. A/S "Berendsen Tekstila Serviss" ir pierādījis sevi kā uzticamu sadarbības partneri ar augstas kvalitātes produktiem un servisu.

Saimnieciskā nodrošinājuma daļas vadītājs

Rīgā, 2014. gada 3. aprīlī

 

VSIA "Bērnu klīniskā universitātes slimnīca"

Par sadarbību ar A/S "Berendsen Tekstila Serviss"

AS "Berendsen Tekstila Serviss" (līdz 2013. gada 1. oktobrim AS "Emblēmu Paklāju Serviss") ir VSIA "Bērnu klīniskā universitātes slimnīca" sadarbības partneris, kas sniedz maināmo paklāju nomas pakalpojumus, atbilstoši publiskajam iepirkumam ID Nr. BKUS 2011/66 kopš 2012. gada 18. janvāra. Līdz šim esam pilnībā apmierināti ar sniegto pakalpojumu kvalitāti. Paklāju nomaiņa tiek veikta precīzi noteiktajos termiņos.

AS "Berendsen Tekstila Serviss" darbinieku atsaucība un profesionalitāte nodrošina veiksmīgu sadarbību ikdienas darbā, īpaši attiecībā uz operatīvām izmaiņām nepieciešamo paklāju skaitā un izvietojumā.

Valdes priekšsēdētājas p.i.

VSIA "Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca"

SIA ,,Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca" (turpmāk Sabiedrība) sadarbojas ar AS ,,Emblēmu paklāju serviss" kopš 2008. gada.

AS ,,Emblēmu paklāju serviss" Sabiedrība nodrošina maināmo paklāju pakalpojumu.

Pakalpojumu piegāde un apmaksa ir bijusi saskaņā ar līgumiem. Pretenziju Sadarbībai nav.

Valdes priekšsēdētājs

Mārupes novada dome

2011. gada 4. aprīlī par Mārupes novada pašvaldības organizētā iepirkuma "Par maināmo paklāju un mopu nomu Mārupes novada pašvaldības iestādēm" (MND2011/10) uzvarētāju tika atzīts un līgums uz 2 gadiem noslēgts ar uzņēmumu A/S ''Emblēmu Paklāju Serviss". Uzņēmums veic paklāju un mopu maiņu servisu visās pašvaldības iestādēs. No pašvaldības iestāžu saimnieciskā personāla tiek saņemtas pozitīvas atsauksmes par pakalpojumu kvalitāti. Paklāji un mopi vienmēr ir tīri un kvalitatīvi, tie tiek piegādāti atbilstoši līgumā iekļautajiem nosacījumiem.

Sadarbība ar A/S "Emblēmu Paklāju Serviss" ir ilgstoša un veiksmīga.

Ar cieņu,

Mārupes novada domes izpilddirektors

VSIA "Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca"

Par sadarbību ar AS "Emblēmu Paklāju Serviss"

Maināmo paklāju nomu un paklāju maiņas pakalpojumu VSIA "Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca" telpās no 1996. gada līdz šim brīdim, atbilstoši noslēgto līgumu nosacījumiem, veic AS Emblēmu Paklāju Serviss.

Sniegtie pakalpojumi tika izpildīti atbilstoši izvirzītajām prasībām, operatīvi un augsta servisa līmenī. Sadarbības laikā VSIA "Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīca" nav bijušas pretenzijas vai problēmas ar sniegto pakalpojumu kvalitāti.

AS "Emblēmu Paklāju Serviss" darbinieki ir atsaucīgi, operatīvi reaģē uz nepieciešamajām izmaiņām paklāju apjoma, izmēru un krāsu ziņā. Profesionālā pieeja sniedz labāko risinājumu klienta vajadzībām.

Valdes priekšsēdētājs

Jūrmalas namsaimnieks

Par sadarbību ar AS "Emblēmu Paklāju Serviss"

Privatizējamā SIA "Jūrmas namsaimnieks" maināmo paklāju nomu un paklāju maiņas pakalpojumu izmanto no 2000. gada līdz šim brīdim, atbilstoši noslēgto līgumu nosacījumiem, to veic AS "Emblēmu Paklāju Serviss".

Sniegtie pakalpojumi tiek izpildīti atbilstoši izvirzītajām prasībām, operatīvi un augsta servisa līmenī. Sadarbības laikā Privatizējamā SIA "Jūrmalas namsaimnieks" nav bijušas pretenzijas vai problēmas ar sniegto pakalpojumu kvalitāti.

AS "Emblēmu Paklāju Serviss" darbinieki ir atsaucīgi, operatīvi reaģē uz nepieciešamajām izmaiņām paklāju apjoma un veida izvēlē.

Uzskatām, ka AS "Emblēmu Paklāju Serviss"ir drošs un uzticams sadarbības partneris.

Valdes priekšsēdētājs