,
Higiēnas produkti
Sazinies ar mums higiena@berendsen.lv
,
Higiēnas produkti
Sazinies ar mums
Atkaļķotājs video
video icon

Atkaļķotājs video

Atkaļķotājs

Šķidrais atkaļķošanas līdzeklis paredzēts klozetpodu, pisuāru un kanalizācijas cauruļu atkaļķošanai. Tā sastāvā ir līdzeklis un mikroshēma, kas ieprogrammēta tā, lai padotu noteiktu tīrīšanas līdzekļa daudzumu noteiktos intervālos visas dienas garumā. Tas novērš kaļķakmens veidošanos un rūpējas par nepārtrauktu kanalizācijas sistēmas apkopi.

Kaļķakmens uzkrāšanās var sabojāt klozetpoda skalošanas mehānismu, izraisot pastāvīgu ūdens tecēšanu. Šādā veidā nereti var zaudēt 80 litru vai vairāk ūdens dienā, un ilgākā laikā šīs izmaksas var būt patiešām ļoti iespaidīgas. Nepārtrauktā tīrīšana aizsargā Jūsu santehniku, novērš ūdens zudumus un padara tualetes lietošanu patīkamu.

Novērš smakas veidošanos!

Kanalizācijas vide ir labvēlīga baktērijām, kuras veicina nepatīkamo smaku rašanos. Šādos gadījumos kārtīga iztīrīšana der vienīgi kā virspusējs pagaidu risinājums. Izvēloties Berendsen atkaļķotāju, skalošanas tvertnē regulāri tiek izdalītas speciālas vielas, kas nodrošina to, ka klozetpodi, pisuāri un visa kanalizācijas sistēma darbojas efektīvi, tīri un antibakteriāli, novēršot smaku veidošanos pašos pamatos.

Ietaupa laiku un naudu!

Izvēloties pilna servisa līgumu, kas ietver uzpildīšanu, uzraudzību un apkopi, no Jūsu uzņēmuma tiek prasīts visai maz, bet Jūsu santehnika tiek nepārtraukti tīrīta un aizsargāta. Rezultātā samazinās laiks, ko Jūsu darbinieki patērē klozetpodu un pisuāru tīrīšanai, un samazinās izmaksas par izlietoto ūdens daudzumu.

Jūsu ieguvums:

  • Nepārtraukta santehnikas un kanalizācijas tīrīšana, kas ietaupa darbinieku laiku un uzņēmuma finansu resursus
  • Santehnika, kas tiek aizsargāta pret rūsu un kaļķakmeni
  • Patīkama un pēc tīrības smaržojoša tualetes telpa

Uzpildes materiāls: "Purinel", "Bio-Purinel"


Atkaļķotāja turētāja izmērs (mm): 210 x 130 x 85

 
 
 
 

Berendsen higiēnas produkti

http://www.berendsen.lv/higiena-3d
http://www.berendsen.lv/higiena-3d
Higiēnas produkti 3D

Higiēnas produkti 3D

Apskatīt
http://www.berendsen.lv/higienas-produkti
http://www.berendsen.lv/higienas-produkti
Pārējie produkti

Pārējie produkti

Apskatīt