Back

Gumijas paklāji ziemai - skreiperi

07 May 2013

Gumijas paklāji ziemai - skreiperi

Gumijas paklāji ziemai - skreiperi

Ziemas laikā parasti ir nepieciešams veltīt papildus laiku un uzmanību grīdu tīrībai, jo telpās ienestais sniegs izkūst un padara tās ne tikai netīras, bet arī slidenas. Lai padarītu telpas gan tīrākas, gan drošākas to apmeklētājiem A/S Berendsen Tekstila Serviss (Emblēmu Paklāju Serviss) piedāvā lielisku un ērtu risinājumu – ziemas paklājs skreiperis.

Skreiperis ir gumijas paklājs, kas paredzēts lielo gružu, piemēram, sniega un dubļu savākšanai. Tam ir īpaši izveidots liels protektors, kas šos netīrumus efektīvi notīra no apaviem, tādejādu novēršot netīrumu un sniega iznēsāšanu pa telpām. Tas nozīmē, ka telpas būs jātīra retāk, tās būs tīrākas un grīdas tika ātri nenolietosies.

Ziemas paklājs skreiperis ir lieliski piemērots ikviena uzņēmuma telpām, jo:

  • Nodrošina tīrību;
  • Paaugstina drošību;
  • Palīdz ietaupīt.

Skreiperi ir izgatavoti no īpaši izturīgas nitrilgumijas, kas ilgu kalpo un aukstā laikā neplaisā. Tas nozīmē, ka šie paklāji ir lieliski piemēroti gan lietošanai telpās, gan ārpus tām arī sala laikā.

Izmantojot skreiperi, iespējams arī ietaupīt, jo telpas būs jātīra retāk, turklāt grīdas lēnāk nolietoties, jo tās tik ļoti nebojās dažādi tīrīšanas līdzekļi. Tāpat ziemas laikā samazināsies risks, ka kāds paslīdēs izkusuša sniega peļķē. Tas palīdzēs ietaupīt līdzekļus, kas paredzēti darbinieku veselības aprūpei.

Ziemas paklājs skreiperis ir arī ļoti vienkārši uzturams, jo A/S Berendsen Tekstila Serviss (Emblēmu Paklāju Serviss) piedāvā ne tikai paklāju nomu, bet arī pilnu to servisu, kas iekļauj paklāju piegādi, nomaiņu, mazgāšanu un uzturēšanu. Pateicoties šim pakalpojumu kopumam uzņēmuma telpas būs tīrākas un drošākas un pie durvīm vienmēr būs tīrs, labā stāvoklī esošs paklājs.

 

Ziemas paklājs skreiperis ne tikai nodrošina augstu tīrības standartu izpildi, bet arī palīdz rūpēties par uzņēmuma tēlu!

Pieejamie gumijas paklāja skreipera izmēri: 85x140 cm un 115x180 cm


,
Mūsu kontakti
Sazinies ar mums info@berendsen.lv
http://www.berendsen.lv/higiena-3d
http://www.berendsen.lv/higiena-3d
Higiēnas produkti 3D

Higiēnas produkti 3D

Apskatīt