Back

Pavasara aktualitāte - Dizaina un Logo paklāji jūsu telpām

17 Apr 2015

Pavasara aktualitāte - Dizaina un Logo paklāji jūsu telpām

Dizaina paklāji!

Ar dizaina paklāju risinājumu, Jūs iegūsiet maināmo paklāju, kas vienlaikus Jums palīdz prezentēt un piesaistīt uzmanību savu uzņēmumu klientiem un viesiem. Tajā pašā laikā tas joprojām pilnvērtīgi veic paklāja funkcijas, savācot netīrumus un aizsargājot grīdas segumu no nodiluma. Paklājs veidots no neilona šķiedras.

Apskati dizaina paklāju galeriju:

http://www.berendsen.lv/dizaina-paklaji

 

Logo paklāji - pēc pasūtījuma izgatavots paklājs!

Jūs iegūstat paklāju, kas izgatavots pēc jūsu vēlamā dizaina un kas spēj efektīvi absorbēt netīrumus. Ir iespēja uz paklāja izveidot visdažādākos logo, bildes, fotogrāfijas, produktu reklāmas, kā arī tekstu. Uz paklājiem ir iespējams skaidri nodalīt krāsas. Ir iespējams uzdrukāt uz paklājiem sīkas detaļas un krāsu pārejas.

Apskati logo paklāju galeriju:

http://www.berendsen.lv/logo-paklaji

 

Būtiski! Lietojot paklāju servisa pakalpojumus, var ietaupīt aptuveni 14 % no kopējām saimniecisko izdevumu izmaksām, liecina Eiropas Tekstila servisa asociācijas pētījuma dati.

 

Kontaktinformācija:

Lai pieteiktos dizaina paklāju nomai vai uzzinātu vairāk par logo paklājiem, aicinām sazināties ar mums, rakstot uz e-pasta adresi info@berendsen.lv vai zvanot - 67500075, 67620547.


,
Mūsu kontakti
Sazinies ar mums info@berendsen.lv
http://www.berendsen.lv/higiena-3d
http://www.berendsen.lv/higiena-3d
Higiēnas produkti 3D

Higiēnas produkti 3D

Apskatīt