Back

Paklāju servisa pakalpojumi

15 Aug 2013

Paklāju servisa pakalpojumi

Maināmo paklāju serviss ir viens no ērtākajiem, vienkāršākajiem un ekonomiskākajiem veidiem, kā uzturēt biroja telpas vienmēr tīras un patīkamas.

Šis pakalpojums ir izstrādāts, lai novērstu telpu pienēsāšanu ar netīrumiem nevis cīnītos ar sekām, uzkopjot telpas pēc katra apmeklētāja. Atkarībā katra klienta vēlmēm un vajadzības ir pieejami dažādi paklāju veidi, kas palīdzēs uzturēt uzņēmumu tīru un patīkamu gan tā darbiniekiem, gan apmeklētājiem.


Berendsen Tekstila Serviss (Emblēmu Paklāju Serviss) ir uzņēmums, kas visā Latvijā nodrošina kvalitatīvu un izdevīgu maināmo paklāju servisu, kā arī citus pakalpojumus, kas palīdz uzturēt biroja telpas vienmēr tīras un patīkamas. Šis pakalpojumus ievērojami uzlabos jūsu uzņēmuma ikdienu, paaugstinās tīrības līmeni birojā, kā arī palīdzēs ietaupīt līdzekļus, kas paredzēti saimniecisko izdevumu segšanai.


Maināmo paklāju serviss iekļauj paklāju nomu, tīrīšanu, piegādi, nomaiņu, kā arī citus pakalpojumus, kas paredzēti, lai Jūsu rīcībā vienmēr būtu tīri paklāji, kas efektīvi pilda savas funkcijas. Pieejami dažāda veida paklāji, no kuriem trīs ir paredzēti tīrības uzturēšanai birojā, kā arī citos uzņēmumos. Tie ir:

  • skreiperi;
  • neilona paklāji;
  • kokvilnas paklāji.


Skreiperi ir īpaši izturīgi gumijas paklāji, kas paredzēti novietošanai pie uzņēmuma ārdurvīm. Tie efektīvi no apaviem notīra sniegu, dubļus, lielus gružus, kā arī citus netīrumus. Šie paklāji ir piemēroti arī lietošanai ārpus telpām un efektīvi kalpo un neplaisā arī tad, ja tos novieto ārā sala laikā.


Neilona paklāji, kā arī kokvilnas paklāji ir paredzēti mazāku netīrumu un mitruma savākšanai no apaviem. Šos paklājus parasti novieto iekšpusē pie biroja ieejas. Izmantojot šīs paklājus grīdas būs labāk aizsargātas un telpas būs jātīra ievērojami retāk, jo netīrumi paliks paklājā. Īpaši noderīgi šie paklāji ir tad, kad ārā ir slikti laika apstākļi, jo telpas nav nepieciešams uzkopt pēc katra apmeklētāja. Būtiski, ka lielāka tīrība ir ne tikai patīkama, bet arī paaugstina drošību, jo birojos, kur izmanto maināmos paklājus, samazinās paslīdēšanas risks uz mitras un slidenas grīdas.


,
Mūsu kontakti
Sazinies ar mums info@berendsen.lv
http://www.berendsen.lv/higiena-3d
http://www.berendsen.lv/higiena-3d
Higiēnas produkti 3D

Higiēnas produkti 3D

Apskatīt