Back

Maināmo paklāju cenas

15 Aug 2013

Maināmo paklāju cenas

Maināmo paklāju serviss ir lieliska iespēja ērtā un vienkāršā veidā parūpēties par uzņēmuma telpu tīrību, kā arī nodrošināt, ka grīdas kalpo ilgāk.

A/S Berendsen Tekstila Serviss (EPS) piedāvā vairāku veidu paklājus. Maināmo paklāju cenas ir atkarīgas no vairākiem faktoriem, piemēram, paklāja veida, tā mainīšanas biežuma, kā arī izvēlētā paklāju skaita.


A/S EPS (Berendsen) maināmo paklāju noma un serviss pakalpojumu kopums, kas palīdz ietaupīt līdzekļus, paaugstināt drošību uzņēmumā, kā arī nodrošināt, lai grīdas vienmēr būtu tīras un kalpotu ilgāk. A/S Berendsen Tekstila Serviss (EPS) piedāvā sekojošus paklāju veidus:

 

  • Neilona paklāji, kas paredzēti netīrumu un mitruma savākšanai;
  • Kokvilnas paklāji, kam piemīt īpaši augsta mitruma uzsūktspēja;
  • Komforta paklāji, kas paaugstina komfortu un drošību telpās ar cietu un slidenu grīdu;
  • Skreiperi, kas paredzēti lielo gružu notīrīšanai no apaviem;
  • Sarkanie paklāji noskaņas radīšanai;
  • Logo paklāji, kas nodrošina tīrību un rūpējas par uzņēmuma tēlu.
     

Maināmo paklāju serviss cenā iekļauj paklāju nomu, tīrīšanu, piegādi, nomaiņu, kā arī citus pakalpojumus, kas nodrošina, lai Jūsu uzņēmumā vienmēr būtu tīri un labā stāvokli esoši paklāji, kas efektīvi pilda savas funkcijas.
 

Maināmo paklāju cenas ir atkarīgas no vairākiem faktoriem, piemēram, izvēlētā paklāja veida, izmēra, mainīšanas biežums, skaita un citiem faktoriem. Par pakalpojumu un nomas izmaksām katrs klients vienojas ar A/S EPS (Berendsen) pirms pakalpojuma saņemšanas, tāpat visas izmaksas būs apskatītas rēķinā par paklāju nomas un servisa pakalpojumiem. Maksā par maināmajiem paklājiem ietilpst ne tikai to noma, bet arī nomaiņa un kopšana.

 

A/S Berendsen Tekstila Serviss (EPS) nodrošina individuālu attieksmi pret katru klientu, nodrošinot tieši jums piemērotāko pakalpojumu, kas atbilst visām jūsu prasībām un vajadzībām. Tas nozīmē, ka maināmo paklāju cena nebūs pārāk augsta – Jums būs jāmaksā tikai par to, ko izmantosiet.

 

Lai pieteiktos pakalpojumam, sazinieties ar A/S Berendsen Tekstila Serviss (EPS) pa tālruni 67 500076 vai rakstiet info@berendsen.lv un piesakieties konsultācijām. Zinoši speciālisti iepazīsies ar situāciju jūsu uzņēmumā un palīdzēs atrast piemērotāko risinājumu. Tas ir vienkārši un ērti.


,
Mūsu kontakti
Sazinies ar mums info@berendsen.lv
http://www.berendsen.lv/higiena-3d
http://www.berendsen.lv/higiena-3d
Higiēnas produkti 3D

Higiēnas produkti 3D

Apskatīt