Back

Berendsen paklāju sortiments

07 May 2013

Berendsen paklāju sortiments

Uzņēmums piedāvā plašu maināmo paklāju klāstu ikvienam uzņēmuma – pieejami logo paklāji novietošanai pie uzņēmuma ārdurvīm, komforta paklāji, kas paaugstina drošību un komfortu vietās, kur jāstrādā, stāvot kājās, kā arī cita veida paklāji.

A/S Berendsen Tekstila Serviss (Emblēmu Paklāju Serviss) ir lielākā kompānija, kas nodrošina maināmo paklāju nomu visā Latvijā. Tās starptautisko uzņēmumu tīkls Berendsen nodrošina visus nepieciešamos paklāju veidus birojam, ražošanas telpām vai jebkurai citai uzņēmuma daļai. Jāpiebilst, ka A/S Berendsen Tekstila Serviss (Emblēmu Paklāju Serviss) ne tikai nodrošina augstu kvalitāti pakalpojumu lietotājam, bet arī izmanto videi draudzīgas tehnoloģijas.

 

A/S Berendsen Tekstila Serviss (Emblēmu Paklāju Serviss) ir maināmo paklāju servisa uzņēmums, kura galvenais birojs atrodas Rīgā. Uzņēmums piedāvā plašu maināmo paklāju klāstu ikvienam uzņēmuma – pieejami logo paklāji novietošanai pie uzņēmuma ārdurvīm, komforta paklāji, kas paaugstina drošību un komfortu vietās, kur jāstrādā, stāvot kājās, kā arī cita veida paklāji.

 
 
Klientiem ir pieejami paklāji birojiem, ražošanas telpām, putekļu un dažādu netīrumu savākšanai, kā arī speciāli paklāji uzņēmuma tēla un atpazīstamības uzlabošanai, kā paklāji lietošanai tualetēs un virtuvēs. Tas nozīmē, ka ir pieejami visa veida maināmie paklāji, kas vien var būt nepieciešami, lai nodrošinātu ērtu, drošu un patīkamu vidi uzņēmuma darbiniekiem un apmeklētājiem.
 
 
Lai palīdzētu neapjukt plašajā piedāvājumā un vieglāk saprast, kādi paklāji ir nepieciešami, Berendsen, piedāvā arī konsultācijas un ir izstrādājusi plānus, kāda veida paklāji jānovieto katrā no biroja vietām. Piemēram, pie ārdurvīm vēlams novietot neilona gumijas paklāju ar uzņēmuma logotipu vai reklāmu, bet ražošanas telpās, dušās, peldbaseinos vai virtuvēs iederēsies komforta paklājs. Šāda informācija ievērojami atvieglo izvēli un samazina laiku, kas nepieciešams, lai izplānotu, cik daudz katra veida paklāji ir nepieciešami.
 
 
A/S Berendsen Tekstila Serviss (Emblēmu Paklāju Serviss) piedāvā šādus paklājus:
 
  • Logo paklāji – neilona un ārpus telpām lietojami;
  • Standarta paklāji – vairāku veidu neilona, gumijas un kokvilnas paklāji
  • Pret noguruma jeb komforta paklāji – gumijas paklāji ar atšķirīgiem rievojumiem;
  • Dizaina paklāji – paklāji ar uzrakstiem Laipni Lūdzam un paklājs klasītes
 
 
Plašais piedāvājums ļauj ikvienam izvēlēties sev piemērotāko un nepieciešamāko. Turklāt uzņēmuma mērķis ir nodrošināt, lai pilnīgi visi klienti būtu apmierināti ar sniegto pakalpojumu, tāpēc uzņēmums piedāvā tikai augstākās kvalitātes paklājus un nodrošina īpaši augstas kvalitātes servisu.

,
Mūsu kontakti
Sazinies ar mums info@berendsen.lv
http://www.berendsen.lv/higiena-3d
http://www.berendsen.lv/higiena-3d
Higiēnas produkti 3D

Higiēnas produkti 3D

Apskatīt